Skocz do zawartości

Rajd Katyński - Reportaż


Yaco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yaco

temat rajdu był wałkowany już

parę razy poszukaj w podróżach.

Generalnie prędkośc przelotowa

zależy od krajy Białoruś konwój 90

Rosja 120

Ukraina drogi dłówne 120 boczne :flesje: według uznania

 

Zasadniczo temat chciałem założyć odnośnie samego programu. Szkoda, że tak mało jest programów o motocyklistach w takim tonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam. Parę razy Rosia widziałem, w 25 minucie i 06 sekundzie nawet w tle młodego Michała Galara Juniora zarejestrowali :biggrin:. Chciałbym kiedyś odbyć taką podróż... Trzeba dokonywać wielkich rzeczy póki można, by za dzieścia lat usiąść w fotelu i wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dokonywać wielkich rzeczy póki można, by za dzieścia lat usiąść w fotelu i wspominać.

 

Te student :D sam se usiądź w fotelu jeszcze andropauzy nie mam a jak dobrze pójdzie to widze że obaj spotkamy się na jesieni na katyńskim

10 lat małolat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Byłem już dwa razy na Katyńskim. Wybieramy się na MWB do Łodzi - jak dogadamy się z organizatorem, to się tam rozłożymy i może zdążymy podrukować informacje o kolejnym Rajdzie - jakby co to zapraszam. A jak nie to i tak tam będę w "interesach" z naszywką Rajdu na plecach, więc jakby ktoś chciał pogadać przy piwku to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie szczerze (Ci co bylo) czy tak jak w tym reportazu bylo tak martyrologiczno - koscielnie caly czas? czy bylo normalne zycie motocyklowe?

najbardziej mnie wzruszyla ta kobitka ktora opiekuje sie domem gdzie urodzil sie Pilsudski...

Rosjanka i przecie calej wsi... respect sister normalnie... szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a powiedzcie szczerze (Ci co bylo) czy tak jak w tym reportazu bylo tak martyrologiczno - koscielnie caly czas? czy bylo normalne zycie motocyklowe?

 

Film niestety nie oddaje w pełni klimatu rajdu -po raz, że był skierowany nie tylko dla motocyklistów, po dwa, że trwa tylko 40 min. Zapewniam, że motocyklowych klimatów nikomu nie brakowało, coby nie było to większość czasu spędzaliśmy na motocyklach (czasami nie zostawało go na sen:)).

Zdecydowanie najmniej motocyklowa na tym Rajdzie okazała się pogoda:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tak ! Klimatu nic nie oddaje. Jest martyrologicznie ale obok tej martyrologii nie przejdziesz obojętnie jeśli bije w TOBIE polskie serce. Tej wyprawy się nie zapomina. Z Tymi ludźmi nabiera się wiary w POLSKĘ. Łzy wzruszenia wśród tamtejszej Polonii wypalają ślad w sercu na zawsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw martyrologiczno-kościelny, /jak któryś z kolegów określił/ jest tylko tłem do dużo istotniejszych doznań, głęboko partiotycznych.

Swoją drogą te miejsca naprawdę warto odwiedzić.

Wystarczy wyobrazić sobie mieszkańców wsi, zamieszkałej przez ludność NASZEGO POCHODZENIA, i my wjeżdzamy. JAK ONI SIĘ CZUJĄ!!!

A co my odczuwamy... to nie przystoi motocyklistom. :buttrock:

Rajd Katyński jest wyjątkową imprezą dla motocyklistów, w moim odczuciu.

Mając M-72 marzyłem o Rajdzie Katyńskim. Teraz, mając Dragstara 1100 wiem, że pojadę. Tylko kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...