Skocz do zawartości

Zimowy Sen ?? Czy jestescie az tak slabi ]:)


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

........No Coments...JUz poszedl cynk przez gg i EnduroXXX Dzialają...Do kazdego sportu trzeba miec jakies predyspozycje.chodz sa ludzie ktorzy ich nie mają a i tak proboją bo sie fascynują danym sportem.Enuro XXX obierzcie sobie inny target ;]

 

Ps nielatam w terenie bo nie lubie.Swedzi cie to?;]Tak samo ode mnie jak i od ciebie ;] Zawsze są lepsi i gorsi;]PO prostu durnowate przygadywanki na temat tego jak ktos wyglada zostaw dla siebie.

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wezcie przestancie bo i tak do niczego nie dojdziecie?

jak macie problem to walcie do siebie na gg i tam sobie sprawe wyjasnicie

 

pozdrawiam u mnie stary sapie zeby juz zimowal dt;D hehe

tlumacze mu ze w zime tez bede latal i zaczyna swoja rozmowe

kolana dostaja po dupie zobaczysz jak bedziesz mial 40lat

 

pierwsza zima z enduro zobaczymy jak sie jezdzi niemoge sie doczekac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dostaja... :flesje: I lapy. polatasz troche, a potem nie bedziesz mogl sie ruszac.... a ja zima uzywam kombinezonu i rekawic narciarskich a itak ostro nażekam i malo jeżdze, poprostu szkoda rąk... wiem z opowiadan starsyh, ze jak ja bylem maly, to ojciec nie mogl butelki scisnac, zeby mi podac jak ja plakalem, wiec cos w tym jest. i to nie jest tylko glupie gadanie, bo on do dzisiaj ma problemy ze stawami, a duzo nie latal... i powoli. bo co skuter OSa mógl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa któy za czasów PRL zatwardziale przemieżał zaspy na swojej WSK. Z tego co mi wiadomo jak na tamte czasy i możliwośc to ubiór na ta pore roku miał dość profesionalny. Ale na niewiele sie to zdało, organizm dostał na tyle po ci*ie podczas tych "włajaży" że teraz ledwo co chodzi o lasce, chociaż powinien być w sile wieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, lepiej sobie odposcic w zime i latac tylko jak juz nie mozemy usiedziec, czyt. raz na tydzien godzinke i tyle... ale najlepiej to i tak wcale, szkoda stawow... po jednym dniu latania nastepnego dnia ledwo sie ruszalem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nieoszukujmy sie.Na stere lata bedziemy mieli przesrane...ze stawami w nogach i rekach :) Sa takie ocieplacze.chyba kupie na tę zime

 

Panowie nieoszukujmy sie.Na stere lata bedziemy mieli przesrane...ze stawami w nogach i rekach :icon_razz: Sa takie ocieplacze.chyba kupie na tę zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. hehe sebool jak 700zl kosztuje zrobienie korby to chyba ja dorabiasz ijeszczeq pokrywasz warstwa zlota :) .

 

Może troszku przesadzilem z cena ale popatrz na sam koszt pożadnej, renomowanej firmy korby!

 

Ja osobiscie ni jestem mały i też mało nie waże ale nie zauważyem chciaż raz żeby mi to przeszkadzało w jezdzie <co>

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram sie ubrac jak najcieplej buty wojskowe zeby kostki nie dostawaly po dupie, kalesony i grube spodnie wojskowe, koszulka, bluza, ortalionka, kominiara, i polarowe rekawice jedynie to co mi przeszkadza zimno mi w rece ale przelece w 2 strony po poligonie i jestem zasapany zrobie z 4 koleczka i cieknie ze mnie. Zobaczmy do zimy. No zamiaru nie mam dzien w dzien jezdzic ale czasem z kumplami sie spotkac polatac.

Dalo mi to troche do myslenia Markos;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie kazdy, kto chce polatac zimą, powinien ten temat przeczytac.... :) To nie sa przelewki, zdrowie jednak najwazniejsze(conajmniej dla mnie)... no ale powiem wam, ze mam kumpla, który zima codziennie rano odpalal simaka, ubieral cienką kurtke(nieraz nawet nie zapinal) i jakies tam skorzane rękawiczki i cisnął 8 km. do szkoly! Jak ja późną jesienia z nim jeździłem, to bylo tak: Rękawiczki narciarskie, zimowa kurtka, 2 bluzy, kalesony, jeansy, wysokie buty i skarpetki narciarskie, kask z szybką (on ma bez) i mi zimno bylo... a on jechal i mówil, ze mu cieplo!! :icon_mrgreen: No ale takiemu to juz sie nie przemowi do rozumu, przekonywalem go, ze jest glupi, a on tylko, ze mu zimno nie jest, wiec co tu poradzic.... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO prostu durnowate przygadywanki na temat tego jak ktos wyglada zostaw dla siebie.

hehehehehe ale sie usmialem. przejrzyj sobie temat i zobacz kto na maxa naskoczyl z txt'em "Enduro ja tez wiem jak wygladasz;] I ty tez sobie niewkrecaj ze dasz rade na tej Ts;]Jestes przynajmniej lzejszy odemnie o 15 kilo i slabiej zbudowany"

 

Niektorym ciezko odroznic pojecie kondycji od pojecia budowy ciala. Stary mozesz miec 2 razy wiekszy biceps niz leb, ale miec chu*owa kondycje ktora jest podstawa w terenie.

Ps nielatam w terenie bo nie lubie.

no spoko przeciez wiemy ze jestes stanterem ;)

 

Jak w bieszczadach latalismy to spoooro ponizej zera bywalo i w sumie w kalesonkach i kurteczce enduro+polarek pod spodem bylo przekozacko. Jedyne co marznie to palce szczegolnie na szybszych odcinkach (mialem zwykle rekawiczki na moto a pod spodem te takie bawelniane z bazaru za 3zl). Mysle ze jakby do tego neopranowki dolozyc to nie ma dla nas strasznej pogody

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeeeaAA :DAlbo jestes naprawde taki glupi albo udajesz MISZCZU :crossy: Twoj kolega naskoczyl na mojego i dosral mu ze wie jak wyglada i cos na temat moto co wogole niepowinno go interesowac :buttrock: Masz racje jestem stanterem :biggrin: Moge byc kim chcesz tylko prosze nzajdz sobie inny temat i nie rob syfu.ENduroXXX prosze was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedales RX'a bo byl za mocny, a przy CR czy RM'ce to rx jest powolnym pierdzikiem nie majacym osiagow.. Do tego cross wymaga duzo wiecej sily niz takie enduro jak rx bo jest poprostu 10x bardziej narowisty i nagle wyrywa kiere z lap z niesamowita sila :]

 

Albo jestes naprawde taki glupi albo udajesz MISZCZU Twoj kolega naskoczyl na mojego i dosral mu ze wie jak wyglada i cos na temat moto co wogole niepowinno go interesowac

 

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania. Napisałem to że WTEDY sprzedał bo był za mocny. Rozpoznajesz czas przeszły? Później napisałem że przy jego ex rx'ie to crossy są niesamowicie mocne i dużo Ciężej się nimi jeździ. Sory Dibo ale ty kochasz jak sie robi burdel bo możesz sobie naj**ać pełno postów mimo że większość to kłótnie na podobne tematy. Mimo że coś jest Ci wyjaśnione to Ty dalej piszesz żeby było wiecej cyferek które widzą ludzie oglądający Twój post. Zasadniczo nic do Ciebie nie mam ale sie opamiętaj.

I to że ktoś jest głupi to możesz sobie mówić do członków rodziny, kolegow i.t.d ale nie do ludzi których nie znasz. Poprostu się tutaj kompromitujesz. Ot co mam Ci do powiedzenia.

BajBaj mega Stunt manie.

Edytowane przez EnduroMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...