Skocz do zawartości

Zimowy Sen ?? Czy jestescie az tak slabi ]:)


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie juz leżał śnieg wyjechałem peugeotem. gaz do oporu a on w miejscu ma slicki i niema mowy o jeżdzeniu w zime a drugiego skprzetu niekupie narazie bo niemam bardzo teraz czasu więc niebęde jeżdził. Szkoda mi narazac skuter jak sie wywale i połame plastiki a pozatym to żadna przyjemnośc odpychac sie nogami zeby ruszyć a potem nonstop niekontrolowana jkazda bo on strasznie sie obraca. To jest fajne ale nienatym sprzęcie za duze ryzyko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro ja tez wiem jak wygladasz;] I ty tez sobie niewkrecaj ze dasz rade na tej Ts;]Jestes przynajmniej lzejszy odemnie o 15 kilo i slabiej zbudowany.A Ktm lc2 robi nawet odjazd w terenie;]to raz a 2 w zyciu warszawy nikt nigdy niewidzial jak ty jezdzisz;]to 2 argumenty ktore mam nadzieje zostawisz wspokoju i powrocisz do tematu a nie dalej bedziesz sial off Top :notworthy: Wracajac do tematu najlepiej sie jezdzi automatem po sniegu :) Chce kupic Ete 150 ale boje sie o ta elektryke ze aku bedzie padal i te sprawy :)

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu-985 Patrzac na ceny rg to po jego sprzedazy i nawet dołozeniu troche kasy kupisz starego dojechanego sprzeta którego koszty utrzymania beda ogromne. Wiec teraz ja sie wypowiem patrzac na ceny rg zarej na motorower to jest napewno kolo 3500 tys wiec kupie calkiem fajne enduro za ta kase !! ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu-985 Patrzac na ceny rg to po jego sprzedazy i nawet dołozeniu troche kasy kupisz starego dojechanego sprzeta którego koszty utrzymania beda ogromne. Wiec teraz ja sie wypowiem patrzac na ceny rg zarej na motorower to jest napewno kolo 3500 tys wiec kupie calkiem fajne enduro za ta kase !! ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że chociaż przeczytałeś mojego posta. Widziałeś Łukasza kędzierskiego? Albo Bubbe z forum? Albo Barego "BaRy". Wszyscy maja ponizej 170cm a jakos lataja zajebiście. Albo Enduroguy. Czy to że ma 170cm wzrostu znaczy że nie ogarnia EXC? NIE. Wiec czytaj uważnie.

A kogo z warszawy pytales czy widzial jak jeżdżę? :icon_rolleyes: Bo mam wrażenie że nikogo.

Zanim napiszesz takie wypociny to sie zastanów czy to ma sens!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu-985 Patrzac na ceny rg to po jego sprzedazy i nawet dołozeniu troche kasy kupisz starego dojechanego sprzeta którego koszty utrzymania beda ogromne. Wiec teraz ja sie wypowiem patrzac na ceny rg zarej na motorower to jest napewno kolo 3500 tys wiec kupie calkiem fajne enduro za ta kase !! ;) pozdro

Kolego mowisz o crosie pokroju cr rm i przynajmniej tak przeczytałem w twoim poscie. A za 3500 klocka to tak kupisz ENDURO a nie CROSSA chyba że jesteś z tych co jak widza motocykl z podniesionymi błotnikami krzyczą ooo kros:D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozruzniam crossa od enduro i nie gadaj ze za 3500 tys nie kupi crossa ostatnio mialem okazje kupic cr 250 z rozjebanym korbowodem i tlokiem z bodajze 98 r za 2000 zl ale brak sianka

 

korba - 700 zł

tłok - 500 zł

Jeżeli tłok jest walnięty to mogę sie załozyć że i nicasil rowniez - min. 800 zł!

 

Crossy starsze sa w bardzo złych stanach przez co zawsze do ceny trzeba do liczyć kwote na remonty i poprawianie tego i owego.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam swoja Kawą sporadycznie wypadam ale zdaża sie bo siedze w garżu i coś przy niej zawsze grzebie...

a zastepuje ja przez zime moim niezniszczalnym skladakiem WIGRY 3(WIAGRY 3). Najfajniej sie lata i sadzi slidy po zaśniezonej ulicy i zamarznietym stawie-moj rekord to 720...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy enduroguy zawsze sie zaslaniasz swoim kolega skoncz prosze cie

Wcześniej podałem jednego z czołowych zawodników, który mimo wzrostu może 166cm startował w rajdzie Paris-Dakar. Potem paru innych forumowiczów.

Chyba Ciebie naprawde boli ze mimo ze inni sa od Ciebie niźsi to lepiej latają :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduro ja tez wiem jak wygladasz;] I ty tez sobie niewkrecaj ze dasz rade na tej Ts;]Jestes przynajmniej lzejszy odemnie o 15 kilo i slabiej zbudowany.

Dibuś w tym sporcie wymiary i masa nie sa naprawde wazne.. Myslisz ze jakbys wpie**olil nawet na eXC525 07' Pudziana to by rozpierdoilil cala kadre polski w enduro?

 

Co do zimy to spoko sie pobawic na jakiejs polance w dopirdalanie bokersow, ale o takiej normalnej, ostrzejszej jezdzie mozna zapomniec. KOrzenie sa zaslonione tym bialym scierwem i jzu raz w drzewo strzelilem szkoda kasy na plastiki :icon_razz: POztym moto strasznie rdzewieje od posolonych dojazdowek :rolleyes:.

W gorach to jeszcze jazda bo tam sa sciezki na ktorych sie nie da zapierd*lac ale np w takim lesie jak u nas gdzie ponizej 3 sie nieczesto schodzi to zima jest feee

 

PS. hehe sebool jak 700zl kosztuje zrobienie korby to chyba ja dorabiasz ijeszczeq pokrywasz warstwa zlota ;) .

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...