Skocz do zawartości

jakie moto


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ludzie, :cool:

parę dni temu zdałem prawko (a co!) i teraz już na poważnie mogę myśleć o własnym toczydle :clap:

w związku z powyższym mam pytanie: co byście polecili nowicjuszowi?

zastanawiam się nad jakimś turystykiem, żeby można było nim pojechać po bułki i do lasu :eek:

co sądzicie np o Kawie KLE 500 :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje zdania prawka !

Fajna propozycja jest suzuki dr 650 ...

niewiem jak jest z czesciami ale na allegro nie sa drogie ...

NP:

http://www.allegro.pl/item139973873_suzuki_dr_650_rse_.html

http://www.allegro.pl/item139912118_suzuki..._supermoto.html

Moze uzytkownicy wypowiedza sie na temat tego motorka ..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowana LC2 powinna sie na poczatek zadowolic. Ma ok 25KM (moze nie jest mocny z dolu, ale jak sie wkreci na obroty to chodzi nawet calkiem przyzwoicie).

 

+ jest fakt ze za kwote ok 4kz mozesz dostac calkiem dobry egzemplarz.

+ jest fakt ze malo pali.

+ jest fakt ze jest lekka

- jest slabsza zawiecha niz np w EXC (czy innych hard enduro).

 

Mysle ze na poczatek powinna wystarczyc. Polatasz sezon, nauczysz sie podstawa jazdy, a wtedy mozesz myslec o zmianie sprzetu na mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez on pisze o turystyku a nie o hard enduro ...

nie bardzo kumam... Tobie chodzi o to ze LC2 to hard enduro?? :biggrin: :wink: :biggrin: hehehe

generalnie do turystyki to wymazonym sprzetem jest DR BIG ale tym to juz ciezko do lasu bo na jakies polne sciezki to bez problemu :wink: a jesli to ma być cos czym mozna lajtowo po ulicy pojezdzic a i w terenie niejednemu pokazać to DR 350 bo wieksze pojemnosci sa juz zza ciezkie.

Ewentualnie LC4 z jakims silnikiem kolo 600ccm z tym ze to mozcne moto i na szosowych gumach moznba w trase pojechac po ulicy a w terenie ostro poszalec.

Ile masz na to floty?? bo inaczej to cierzko Ci bedize cos doradzic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, :biggrin:

parę dni temu zdałem prawko (a co!) i teraz już na poważnie mogę myśleć o własnym toczydle :wink:

w związku z powyższym mam pytanie: co byście polecili nowicjuszowi?

zastanawiam się nad jakimś turystykiem, żeby można było nim pojechać po bułki i do lasu :wink:

co sądzicie np o Kawie KLE 500 :biggrin:

ja bym ci proponował KTM LC4 wydaje mi sie ze to jedne z najlepszych spzetow enduro bowiem nie jest

tak bardzo cieżki,dobrze radzi se w terenie jest w miare szybki moc też jest zadawalająca uważam iż to moto jest godne uwagi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

co prawda ja dopiero wkroczyłem w "swiat enduro" ale jak na początek to LC4 wydaje mi sie zbyt ostry. Jak dla nowicjusza to może jakis bardziej lajtowy sprzęt jak XL, XT, 350, 600 .... ??

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...