Skocz do zawartości

XR 400 , zagwózdka !


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie , otóż znalazłem zdjęcie pewnej XR'ki . Pewnie niektórzy z was mieli już okazje widzieć to zdjęcie na bikepics.com ale interesuje mnie jedno. Zdjęcie jest w kategorii jako motocykl z roku 1996 , ale spójrzcie..

 

http://w1.bikepics.com/pics/2005%5C04%5C03...323571-full.jpg

 

Zwróćcie uwage na bak i przednie zawieszenie ? Z tego co widziałem to nawet w modelach '03 jest standardwe zawieszenie zamiast USD i na dodatek ten bak ? Czy może to zawieszenie w hondy CR ? Tylko z czego zaś bak ? Moim zdaniem ten motocykl prezentuje sie nie mniej jak GENIALNIE !

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96' własnie taka XR 400 jest na allegro , gdybym nie kupił KLX'a pewnie wypadłoby na nią.. Takie modyfikacje chyba nie muszą być drogie , używane zawieszenie również no ale charakteru nabrała nie powiem.. Na dodatek wpasowali okleinke.. miodzio , XR'ka marzeń. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA Honda xr 400 jest najpopularniejszym motocyklem enduro, wrecz kultowym. W zwiazku z tym, a moze dlatego sa niezliczone mozliwosci modyfikacji: zawieszenia na twardsze sprezyny albo w ogole na upside downy. Bardzo czesto sa rozwiercane do pojemnosci 440, bo kupno wiekszego tloka to sprawa jednego klikniecia. Jedyny klopot to ....wybor producenta. Ze wzgledu na ceny i dostepnosc stac na to wiekszosc Jankesów.

 

http://www.thumpertalk.com/forum/showthrea...t=353054&page=2

Tutaj jest link do zdjec amerykanskich XR-ek, ktorymi sie chwala uzytkownicy forum dla tych motocykli. Moja ulubiona Xr-ka to ta prezentowana przez uztkownika Rockjockey.

Na samej gorze jest link do sklepu z czesciami i akcesoriami. Jak ktos sie chce nabawic kompleksow to zapraszam do odwiedzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ich forum wydaje mi sie ze poprostu w USA sa specjalne czesci tuningowe do xr i te baki kanapy itp juz sa pod xr a nie jakies patety od crf i tak dalej. Tak jak powiedzial Dyjas jest to kultowe moto wystarczy popatrzec na tradycje zawodow Baja 1000 w sumie same hondy tak jak w Dakarze Ktm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...