Skocz do zawartości

Szanowanie motocykla przez Greków


DTman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a moze zostawil go na kilka h. byl na uczelni i zaczelo padac.. i to mocno :D teraz cos nie tak z klimatem jest :D

a wogule to nie piszcie ze grecy nie szanuja tylko ten jeden grek;) bo podobnie jest z opinia o motocyklistach.. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole to ten temat do piwa sie nadaje a nie tu.

Moje zdanie na temat tej fotki jest takie że nic w tym dziwnego nie widze a tym bardziej sensacji do dyskusji na forum. Jesli mowa o Grecji no to tym bardziej nie ma tu mowy o szanowaniu bądź nie bo przecież tam śnieg jest rzadkością i co w tym dziwnego że akurat spadł snieg i gościu był zaskoczony tym faktem że aż pstryknoł fotke bo przecież normalnie to tam jest full słońca i super pogoda więc motorek może sobie cały rok stać koło domu i ma lepiej niż w nie jednym polskim garażu gdzie jest zimno i wilgotno i wszystko parcieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic bo koles który mieszka w kamienicy obok mnie trzyma DragStara przypiętego do znaku zapinką rowerową i tak od 5 miesiecy i na niego pada deszcz, snieg a i czasem ktoś mu buta dla zabawy sprzeda :) nie wiem jak ten koleś sobei to na dłuższą mete wyobraża bo moto wyglada coraz gorzej :biggrin: co widze ten motor przez okno to sie smieje. Ciekaw jestem jak on za 2 lata bedzie wygladał :)

(Stan idealny, garażowany, własciciel nie palący, urzywany przez kobiete) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu mieszkalem w Atenach z 3,5 roku, i wcale sie nie dziwie tym zapieciem do latarni- Panowie tam sezon jest caly rok!!A spadniecie sniegu w Atenach to jest niesamowite przezycie i swieto!

Sam zalapalem tam 3 zimy i raz tylko spadl snieg- tzn ja mieszkalem na 6 pietrze i widzialem drobiny sniegu i osadzaly sie na balkonie, a na parterze to juz byla woda.

W ciagu tego czasu najnizsza zapamietana przeze mnie temp. +3 stopnie.

Ten snieg ze zdjecia pewnie przelezal przez noc, a do 12 w poludnie juz nie bedzie ani sladu.

Inna sprawa kradziezy: tam tak dziala Policja( Astynomia, najbrutalniejsza po Nowojorskiej), ze zlodziei Grekow jest naprawde b. malo, najbardziej kradna obce nacje: Albanczycy, Bulgarzy, Ruscy i Polacy.

To zupelnie inny kraj....Rozmarzylem sie...

Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu mieszkalem w Atenach z 3,5 roku, i wcale sie nie dziwie tym zapieciem do latarni- Panowie tam sezon jest caly rok!!A spadniecie sniegu w Atenach to jest niesamowite przezycie i swieto!

Sam zalapalem tam 3 zimy i raz tylko spadl snieg- tzn ja mieszkalem na 6 pietrze i widzialem drobiny sniegu i osadzaly sie na balkonie, a na parterze to juz byla woda.

W ciagu tego czasu najnizsza zapamietana przeze mnie temp. +3 stopnie.

Ten snieg ze zdjecia pewnie przelezal przez noc, a do 12 w poludnie juz nie bedzie ani sladu.

Inna sprawa kradziezy: tam tak dziala Policja( Astynomia, najbrutalniejsza po Nowojorskiej), ze zlodziei Grekow jest naprawde b. malo, najbardziej kradna obce nacje: Albanczycy, Bulgarzy, Ruscy i Polacy.

To zupelnie inny kraj....Rozmarzylem sie...

Pozdr.Janek.

coś umiemy robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś umiemy robic :)

i masz czym sie chwalic... ehh.... :)

 

 

To jeszcze nic .... pojedzcie sobie do wloszech tak na 2 miesiace , pokreccie sie po roznych miastach ... tam to dopiero nie ma szacunku dla motocykli ( powywalane na parkingach ) szczegolnie w Rzymie . O samochodach nie wspominajac , nowki sztuki porysowane i powgniatane... eh noz sie w kieszeni otwiera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...