Skocz do zawartości

Pierdo**** simson


zoltecek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prosze niech mi ktos madry powie co sie dzieje z moim simsonem ustawiłem zapłon wszystko działa pieknie zajebiscie sie wkreca pojezdziłem troche i tu nagle muuuuuuuuu włącze ssanie i simek chodzi ładnie ale juz nie jest tak dynamiczny (jezeli mowic tu mozna wogole op jakiejs dynamice co do osiagow simsona) na pełnym gazie na luzie strzala czasem w wydech powiedzcie mi co tu sie ku*wa dzieje bo ja zaraz to gowno przez okno w garazu wyrzuce

aa zauwazyłem ze wycieka mi czasem paliwo przez otworek w gazniku

co to moze byc wina gaznika czy zapłonu???

Edytowane przez zoltecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze to swieca, ale jak paliwo wycieka z gaznika i nie chodzi bez ssania to dysze musisz przedmuchac. Jak bedziesz mial zamiar go przez to okno rzucac to napisz kiedy, wpadne zawsze sie przyda dodatkowa Sima HEHEHE

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ustawilem na wysokosc tego slupka i jest tak jak trzeba.. wczesniej dostawal mula jak go przypalowalem bo paliwo nie wystarczalo w komorze:D

 

ps. simson nie jest zlomem. sam tak kiedys myslalem bo sie psul.. potem postanowilem zrobic go do porzadku i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak strzela z tlumika to swieca jak gaznika to zaplon ...chyba tak albo na odwrot

Sprawdz swiece . Albo pierscionki szlak trafil...

nie, to jest inaczej, chyba jak masz zaplon przyspieszony to strzela w tłumik a jak opozniony to w gaznik, albo na odwrót.

 

Co do poziomu paliwa to w simsonie w dekielku od gaznika jest slupek.poziom powinien byc ustawoiny tak aby benzyna byla na rowni z slubkiem

dibo, moglbys troszke czytelniej?bo niebardzo rozumiem, o jaki slupek chodzi??

bo ja w swoim jak ustawie z ksiazki na tyle mm co tam pisze i podegne ta blaszke to albo dostaje zaduzo albo zamalo, niemoge tego wyregulowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłpoie bez wulgaryzmow!tez tak sie kiedyś stresowałenm ale wrzuc na luz to nic wielkiego niemoze byc! :D ustaw poziom paliwa, a potem jak niepomoze zapłon wyreguluj przerywacz - robiłem w tygodniu simsona kolegi były takei same objawy wymieniłem kondensator nic niepomogło, wymieniłem przerywacz i sim odpaliłod pierwszego kopa i odrazu poszedłjak burza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...