Skocz do zawartości

FZ 6 Fazer z kufrem na Grochowie.


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne haaa. To go podnieś ,a właściciel przyjdzie i się przypierd...li. Ja informuję. Poza tym niewiem co się stało, może go bryka potrąciła a moze ktoś mu z kopa zapalił. Sprzęt stoi na parkingu strzeżonym, jest ochrona i nikt nie ma prawa grzebać przy czymkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to jest chore :D

 

Jeśli leży i mimo, że nie wiadomo co się stało to kurde należy podnieść :biggrin:

A gdyby leżała starsza osoba to też byś stał i krzyczał dookoła, że "tu leży starsza kobieta :biggrin: "

 

No to jakaś paranoja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to jest chore :D

 

Jeśli leży i mimo, że nie wiadomo co się stało to kurde należy podnieść :biggrin:

A gdyby leżała starsza osoba to też byś stał i krzyczał dookoła, że "tu leży starsza kobieta :biggrin: "

 

No to jakaś paranoja....

 

Sam jesteś chyba paranoja. A jak zobaczysz furę otwartą to też wejdz do środka pozamykaj a potem grzecznie spędź cały dzień ma policji. Nie wiem kogo to moto, nie wiem jakim jest człowiekiem. A może chce zrobić fotki i ciągnąć kase od właściciela parkingu za źle zorganizowane miejsce do parkowania motocykli. Poza tym podniosę go , moto będzie poobijane. Właściciel nic nie wie że lezało i jak myślisz co powie parkingowy? Powie to co mu przełożony kazał. Jeszcze jedno. Podniose go a jak się wyjeb..e jeszcze raz i gorzej połamie??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie przyrównuj sytucji kiedy to leży motocykl do otwartego samochodu :D

 

Nie porównuj przewróconego motocykla do staruszki na ulicy !!!! :biggrin:

Chłopie, daj se na wstrzymanie.

Koles bedzie chcial pewnie odszkodowanie, nie ma swiadków, wiec sliska sprawa ....

Nie ruszac !!!!

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie przyrównuj sytucji kiedy to leży motocykl do otwartego samochodu :icon_exclaim:

 

Kur..a . Podniosę go, wyglebi się jeszcze raz, przy okazji zachaczając samochód, albo na grugą stronę . Więc nie mow mi , że to paranoja. Bo właściciel się do mnie przyczepi. TO PARKING STRZEŻONY więc się niewpier...m. Opiekę nad moto sprawuje "Cieć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie było, pracownik parkingu powinien go podnieść i zabezpieczyć przed kolejnym upadkiem.

Ja bym tak zrobił, tak samo, jak bedąc właścicielem tego moto, zalatwienie sprawy w ten sposob o wiele bardziej by mi pasowalo niż trzymanie go na glebie.

 

Respect dla Maruchy ze postanowił o sprawie napisać.

Edytowane przez Vanishing Point
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to jest chore :)

 

Jeśli leży i mimo, że nie wiadomo co się stało to kurde należy podnieść :)

A gdyby leżała starsza osoba to też byś stał i krzyczał dookoła, że "tu leży starsza kobieta :icon_eek: "

 

No to jakaś paranoja....

No Twoja wypowiedź jest niekompletna. Gdy widzisz jak leży starsza kobieta biegniesz do telewizji, a po drodze krzyczysz "tam leży starsza kobieta, może ktoś zna numer do jej męża". Pamiętaj nie Twoja kobieta nie ruszaj bo w pysk dostaniesz tak samo z motocyklem ja tu dużej afery nie widze. :buttrock: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj nie Twoja kobieta nie ruszaj bo w pysk dostaniesz tak samo z motocyklem ja tu dużej afery nie widze. bigrazz.gif pozdro

 

Gówno prawda... Kobiete bym podniósł, bez zawachania choćbym nawet miał w pysk dostać....a w sprawie motocykla poprostu poszedłbym do ciecia i zapytal co jest grane czemu to moto lezy.... pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...