Skocz do zawartości

Suzuki DL V- Storm 1000


Rekomendowane odpowiedzi

znam ten ból kiedy chcesz nowy motor a musisz pozbyć się starego... Teraz takie czasy że bardzo ciężko sprzedać motocykl - no chyba że stracisz na nim 20 000zł to niema problemu. Co do DL 650 to widziałem na jakiejś stronie cennik 2007 i było 650 z abs i bez... Ale co tam :rolleyes: za chwile jedziemy do lasu bo deszcz wczoraj padał bedzie fajne błoto :icon_mrgreen: Ale zastanów się troche nad nowym 650 - można go wydrzeż w niezłej kasie nowego a naprawde jest bardzo dobry. Tylko wiem - tysiąc to tysiąc :biggrin: jak sie ma mały silnik to zawsze sie mysli o większym i jest pewien niedosyt :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten ból kiedy chcesz nowy motor a musisz pozbyć się starego... Teraz takie czasy że bardzo ciężko sprzedać motocykl - no chyba że stracisz na nim 20 000zł to niema problemu. Co do DL 650 to widziałem na jakiejś stronie cennik 2007 i było 650 z abs i bez... Ale co tam :bigrazz: za chwile jedziemy do lasu bo deszcz wczoraj padał bedzie fajne błoto :D Ale zastanów się troche nad nowym 650 - można go wydrzeż w niezłej kasie nowego a naprawde jest bardzo dobry. Tylko wiem - tysiąc to tysiąc :wink: jak sie ma mały silnik to zawsze sie mysli o większym i jest pewien niedosyt :P

 

Witam,

 

Co do ABS-u to nie jest moje zdanie tylko informacja, którą usłyszałem w salonie suzuki w Krakowie. Sprzedawca wyrażnie podkreślił, że w 2007- 650 będzie z ABS-em, a tylko wersja 1000 będzie bez.

Co do 650 to nawet przeglądałem oferty motocykl super, ale wiem, że to brzmi głupio- ten jeden wydech :icon_razz: , no nie potrafię się przekonać. Poza tym 1000 wydaję mi się motocyklem docelowym dla mnie, nie potrzebny mi sprzęt jeszcze wiekszy. Jedyne czego załuje w przypadku V-Storma to brak podgrzewanej kanapy, tak jak w niektórych BMW, ale jak już będzie mój to coś wymyślę.

Odnośnie innych modeli to brałem pod uwagę TDM, Multistradę i Kawę KLV lub ER-n. Varadero jest ciekawę, ale dla mnie to tylko wymienione były możliwe do zaakceptowania, no może Hornet 900, ale to jest za szybkie jak dla takiego laika jak ja. Teraz już klamka zapadła i muszę szykowac pieniądze na V-Storma...

Ostatnie pytanie dotyczy motocykli sprowadzanych? Jest kilka ofert DL, które nie były kupione w Polsce jakie sa wasze opinie na ich temat? Lecz, nie pytam o maszyny ogólnie sprowadzane tylko o V-Stormy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki klv to to samo tylko kolor inny. Co do podgrzewanych siedzeń - bmw tego niema no chyba że w jakimś RT-ku. Mój ojciec ma 1200 GS ADV i też niema tylko grzanie manetek. Jest regulacja wysokości siedzenia, mozliwość zdjęcia kanapy pasażera - przez to mozna załadować wiecej bagazu. Grzane fotele robi corbina i jak bedziesz chciał to załozysz do v stroma ale cena pewnie niekiepska. TDM 900 fajny motor ale to nie V-ka. A V-ki są najlepsiejsze :D Ogólnie z tego co pisałeś najlepszy będzie V strom. 650 ma 1 wydech - ale to to mysle ze nie problem. Najgorsze to to że niema płyty pod silnik i to mu zabiera wygląd bo wygląda bez tego paskudnie jak jakiś komarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki klv to to samo tylko kolor inny. Co do podgrzewanych siedzeń - bmw tego niema no chyba że w jakimś RT-ku. Mój ojciec ma 1200 GS ADV i też niema tylko grzanie manetek. Jest regulacja wysokości siedzenia, mozliwość zdjęcia kanapy pasażera - przez to mozna załadować wiecej bagazu. Grzane fotele robi corbina i jak bedziesz chciał to załozysz do v stroma ale cena pewnie niekiepska. TDM 900 fajny motor ale to nie V-ka. A V-ki są najlepsiejsze :icon_biggrin: Ogólnie z tego co pisałeś najlepszy będzie V strom. 650 ma 1 wydech - ale to to mysle ze nie problem. Najgorsze to to że niema płyty pod silnik i to mu zabiera wygląd bo wygląda bez tego paskudnie jak jakiś komarek.

 

No właśnie z tymi kanapami to jest dziwna sprawa. Tylko seria motocykli turystycznych BMW ma te opcję, dlatego jak się pytałem ostatnio czy jest możliwośc zamontowania czegoś takiego w XJ to patrzyli na mnie w salonie jak na debila. TDM jest super tylko nie daje takiej osłony jak V-ka. Z tym wydechem to jest cos takiego nie wytłumaczalnego, juz kiedyś założyłem o tym temat :icon_biggrin: .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi po co ci podgrzewany fotel ?? ile masz lat, 70 ?? Dla mnie to śmiech na sali... jeździ sie w ciuchach motocyklowych i ja prędzej bym chciał klimatyzowany fotel a nie podgrzewany... Co do motocykla zobacz tutaj: motocykl na pełnym wypasie praktycznie nowy i ładny kolor super sie prezentuje http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M279170 do tego krajowy (masz pewnosc ze nie był bity) napewno mozna wynegocjowac duzo lepszą cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi po co ci podgrzewany fotel ?? ile masz lat, 70 ?? Dla mnie to śmiech na sali... jeździ sie w ciuchach motocyklowych i ja prędzej bym chciał klimatyzowany fotel a nie podgrzewany... Co do motocykla zobacz tutaj: motocykl na pełnym wypasie praktycznie nowy i ładny kolor super sie prezentuje http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M279170 do tego krajowy (masz pewnosc ze nie był bity) napewno mozna wynegocjowac duzo lepszą cene.

 

Z tym fotelem to rzeczywiście zabawna rzecz... Po prostu kilka lat jazdy w skórze w temperaturze poniżej 10 stopni, w złym ubiorze i stąd taki kaprys. Co do tej Kawy, to pochodzi ona od sprzedawcy Suzuki- Tułecki. Jak już pisałem, dzwoniłem do nich i pytałem o wymianę DL(bo maja jedną), ale otrzymałem odpowiedz, ze dopiero na wiosne teraz nie ma szans. Zatem z KLV byłoby podobnie, ale moto jest piękne i ten kolor ;) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ABS-u to nie jest moje zdanie tylko informacja, którą usłyszałem w salonie suzuki w Krakowie. Sprzedawca wyrażnie podkreślił, że w 2007- 650 będzie z ABS-em, a tylko wersja 1000 będzie bez.

Widze ze Riderowcy wiedza wiecej niz Suzuki Motor Poland :D

Jest tak ze np. w Niemczech na pewno nie bedzie V-Stroma 650 bez ABS,w Stanach beda i takie i takie a w Polsce jeszcze nic nie wiadmo.SMP jeszcze nie przedstawilo oferty modelowej na 2007 wiec to co mowia Riderowcy traktuj z przymrozeniem oka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Ciebie Hun innej reakcji bym się nie spodziewał :biggrin:

 

A w czym innym się różnią? W obu masz dwa reflektory wykonane w technologii wielozwiercidlanej, żarówki H4 zgodne z przepisami. XL ma dwa lustra za jedna szybą, DL zaś każde odzielnie. Coś pominąłem? :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym fotelem to rzeczywiście zabawna rzecz... Po prostu kilka lat jazdy w skórze w temperaturze poniżej 10 stopni, w złym ubiorze i stąd taki kaprys. Co do tej Kawy, to pochodzi ona od sprzedawcy Suzuki- Tułecki. Jak już pisałem, dzwoniłem do nich i pytałem o wymianę DL(bo maja jedną), ale otrzymałem odpowiedz, ze dopiero na wiosne teraz nie ma szans. Zatem z KLV byłoby podobnie, ale moto jest piękne i ten kolor :biggrin: .

Pozdrawiam

 

A jak z tą wymianą? Jakeiw arunki Ci zaproponowali i jak się to ma do sprzedania moto na własną rękę?

Tez myśle o czyms takim, ale ciekawy jestem jak to wygląda. Czy nie zaproponują mi jakiejś śmiesznie niskiej wyceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym innym się różnią? W obu masz dwa reflektory wykonane w technologii wielozwiercidlanej, żarówki H4 zgodne z przepisami. XL ma dwa lustra za jedna szybą, DL zaś każde odzielnie. Coś pominąłem? :D

A w czym sie rozni Fiat 126p od Porsche 911? W obu masz 4 koła,silnik z tyłu,obydwa maja homologacje do jazdy po drogach publicznych itd. :icon_evil:

 

A tak powaznie to Hun diabel tkwi w szczegolach i taki V-Strom duuzo lepiej oswietla drogę niz Viadro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tą wymianą? Jakeiw arunki Ci zaproponowali i jak się to ma do sprzedania moto na własną rękę?

Tez myśle o czyms takim, ale ciekawy jestem jak to wygląda. Czy nie zaproponują mi jakiejś śmiesznie niskiej wyceny.

 

Cóż pierwsza sprawa to koniecznośc oceny mojego moto. Następnie cena, z reguły w salonach dają około 10% mniej niż na rynku, ale i tak nie jest powiedziane, że dostałbym np. 11 tysięcy za XJ. Co do sprzedarzy na własną ręke to musze to przemyśleć. I teraz się nie dziwie skąd tak słaba sprzedaż motocykli w Polsce, skoro jest klient i odchodzi z kwitkiem... Po prostu jeszcze mało kasy maja nasi dilerzy i tyle. Idę spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż pierwsza sprawa to koniecznośc oceny mojego moto. Następnie cena, z reguły w salonach dają około 10% mniej niż na rynku, ale i tak nie jest powiedziane, że dostałbym np. 11 tysięcy za XJ. Co do sprzedarzy na własną ręke to musze to przemyśleć. I teraz się nie dziwie skąd tak słaba sprzedaż motocykli w Polsce, skoro jest klient i odchodzi z kwitkiem... Po prostu jeszcze mało kasy maja nasi dilerzy i tyle. Idę spać...

Tu sie nie zdgodze.Dealer nie zawsze bierze w rozliczeniu bo szkoda mu kasy mrozic w jakiejs niepewnej uzywce.A niektrorzy chca dac w rozliczenie za cene rynkowa :)

Takze sie nie dziw,jest po sezonie,dealerzy musza jakos sie utrzymac przez ta pore roku kiedy malo co zarabiaja wiec nie biora w rozliczeniu....proste...

 

Za to bardzo dziwi mnie Twoje podejscie do sprawy sprzedazy na wlasna reke :icon_mrgreen: Co tu jest do przemyslenia??? Nie satysfakcjonuje Cie to co daja Ci za XJ w rozliczeniu wiec dajesz ogloszenia i czekasz na klienta.Narzekasz ze nie chca Ci wziac w rozliczeniu?Moze za duzo chcesz....Taka sprzedaz na wlasna reke zweryfikuje to :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel ma rację i fajny avatar :bigrazz:

Co do sprzedaży moto, to uważaj tylko, żeby sprawa nie skończyła się tak, że Ty teraz dostaniesz ofertę np. 10tys od dealera i odmówisz, a potem w czerwcu 2008 będziesz prosił klienta, żeby wziął moto za 8 tys, mając za sobą kilka miesięcy usilnych prób pozbycia się sprzęta. Jeśli do tego dojdzie konieczność ubezpieczenia motocykla na kolejny rok i ew. zrobienia badania technicznego, to koszty mogą urosnąć.

Nie wiem jak dokładnie wygląda sytuacja z Twoim sprzętem, ale wiem że czas działa w tym przypadku na Twoją niekorzyść. Tym bardziej, że XJota nie odmłodnieje, a w cenie dobrej XJ można już teraz szukać jakichś starszych fazerów czy hornetów... Wiadomo na co będzie więcej chętnych (z całym szacunkiem dla XJoty, wiem po prostu jakie kryteria stosuje wiele osób przy wyborze motocykla).

Tak tylko uprzedzam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...