Skocz do zawartości

Jaki motocykl proponujecie na bardzo mała osobe


Rekomendowane odpowiedzi

Śmiało może latać nawet na CBR 600 F, tylko pod jednym warunkiem ma to być egzemplarz zdławiony o mocy 34 KM, bo takie bywają a moto nie jest o wiele cięższe od CB czy ER.....

 

Jeździłem na CBR 600 F zdławionej i otwartej różnice są olbrzymie, miałem takie wrażenie jakby wersja 34 KM stała w miejscu a właścicielem tej cebry była kobieta i dawała radę.........

 

 

aLE mi nie chodzi o moc tylko o siodło ze nie dosięgne :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie Mini pocket bike są dla osób niższych... Dużo niższych.

Ja tym jechałem i mam 183cm wzrostu. :bigrazz: :flesje: :lalag: :lalag: Fakt ,że niewygodne i siedziałem na miejscu pasażera, ale jak sie fajnie w winkle kładzie :) :) :) Propozycja dobra............. dla 5-6 latka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aina, ciągle szukasz i szukasz tego motora... :cool:

Może połaź trochę po salonach... no ale co Ci tu bedę wypisywał, przecież dobrze o tym wiesz :buttrock:

A czasami można nieco siedzenie oniżyć i na amortyzatorze przestawić... nie łap dołka, tylko do roboty...

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie obawiam sie ze musiałabym sie na nie wspinać :clap:

 

to może dobierzesz sobie buty na trochę wyższych podeszwach :) ?

 

to tylko tak tla rozluźnienia :bigrazz:

 

A może Aina coś napisze o swoich przemyśleniach, sprawdzeniu kilku motorków i wyborze? :clap:

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj Mala ;) Mam ten sam problem co Ty, tyle ze za mna juz pierwszy sezon. Przejezdzilam go na CBR 125. Swietny wybor dla malej laski. Ja mam 160 i bylo ok, a ze sportow to najnizszy sprzet (oryginalny i nie obnizany). I powiem Ci szczerze, ze czesc z tego co pisza faceci jest prawda. Nie rzucaj sie na wiekszego sprzeta, nawet na zdlawiona 600-tke. Powiem tak: mysle o takiej zdlawionej 600-tce teraz, jako drugie moto i mam duze obawy, czy nie przegne... 125 ma waska oponke, dobrze sie prowadzi, 600-tka z grubsza oponka (i moca) wymaga juz wiekszego doswiadczenia.

Teraz, zanim zaczelas prawo jazdy "rzucasz sie" na duze sprzety, jak wsiadziesz na "pierdzikota" z kursu juz bedziesz czula przed nim respekt, a sa one i male pojemnosciowo i zdlawione. Mysle, ze dopiero wtedy Twoj punkt widzenia zmieni sie diametralnie... w koncu chcemy dobrze sie bawic, czuc adrenaline i radosc.... ale nikt z nas nie chce sie zabic czy okaleczyc, prawda? :icon_razz:

 

A i taka CBR 125 nie kosztuje duzo (wiem, ze to indywidualna sprawa), teraz kupisz za 6-7 tys , jak sie dobrze potargujesz i roczniki sa swieze... ja przy mojej oprocz lania w bak i smarowania lancucha (no i wymiana oleju przed sezonem) nie robilam nic :cool:

 

Pzdr

Monia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już proponowałem. Babie nie dogodzisz :crossy:

 

Jasne, bo motory sa dla waszmosciow, "baba" to powinna w domu siedziec i prac wasze smierdzace skarpety, co? ;)

Zalosne panowie, zalosne.... a prawda jest taka (tylko o niej nie osmielicie sie mowic na glos... ciiii), ze BOICIE sie silnych kobiet, kobiet z jajami... i nie cierpicie gdy "wchodza" na teren, ktory wydawaloby sie nalezy tylkko do was... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, bo motory sa dla waszmosciow, "baba" to powinna w domu siedziec i prac wasze smierdzace skarpety, co? :)

Zalosne panowie, zalosne.... a prawda jest taka (tylko o niej nie osmielicie sie mowic na glos... ciiii), ze BOICIE sie silnych kobiet, kobiet z jajami... i nie cierpicie gdy "wchodza" na teren, ktory wydawaloby sie nalezy tylkko do was... :)

 

czasnakawe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie powiedzilas jak Cie kos zapytal na czym jezdzilas........bo to jest najwazniejsze,czy masz umiejetnosci ,czy dopiero sie uczysz!Jak ich nie masz to nie mow ,ze pojemnosc jest bez znaczenia,bo ma ona ogromne znaczenie.....K5 na 1 moto to taczej kiepski pomysl.......Wiesz wyskokosc motocykla z moca nie ma nic wspolnego wiec co z tego ,z bedzie Ci sie dobrze na nim siedzilo jak mozesz sobie na nim krzywde zrobic.....Jak juz bedziesz po kursie,to mysle ze mozesz sie zastanawiac nad gs-em500,zxr-em 400,hmmm nie wiem co jest jeszcze w miare niskie z tych pojemnosci,ciezko mi stwierdzic bo ja nigdy nie maialam tego problmu i raczej sie nad tym nie zastanawilam......nie sluchaj madrosci typu kup sobie cbr 600.......juz mielismy kolezanke ,ktora na 1 moto dostala Fazera i juz jej nie ma wsrod nas....i nie mowie ,ze sie zabijesz odrazu ale lepiej uwazac z takim pojemnosciami.....Takze zycze Ci duzo szczescia w spelnianiu marzen????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie powiedzilas jak Cie kos zapytal na czym jezdzilas........bo to jest najwazniejsze,czy masz umiejetnosci ,czy dopiero sie uczysz!Jak ich nie masz to nie mow ,ze pojemnosc jest bez znaczenia,bo ma ona ogromne znaczenie.....K5 na 1 moto to taczej kiepski pomysl.......Wiesz wyskokosc motocykla z moca nie ma nic wspolnego wiec co z tego ,z bedzie Ci sie dobrze na nim siedzilo jak mozesz sobie na nim krzywde zrobic.....Jak juz bedziesz po kursie,to mysle ze mozesz sie zastanawiac nad gs-em500,zxr-em 400,hmmm nie wiem co jest jeszcze w miare niskie z tych pojemnosci,ciezko mi stwierdzic bo ja nigdy nie maialam tego problmu i raczej sie nad tym nie zastanawilam......nie sluchaj madrosci typu kup sobie cbr 600.......juz mielismy kolezanke ,ktora na 1 moto dostala Fazera i juz jej nie ma wsrod nas....i nie mowie ,ze sie zabijesz odrazu ale lepiej uwazac z takim pojemnosciami.....Takze zycze Ci duzo szczescia w spelnianiu marzen????

 

Pytanie do Madzik:

Co to jest K5?

A GS500E rzeczywiście ma nisko kanapę umieszczoną, a dodatkowo, można obniżyć na półkach i tragedii nie będzie.

Oczywiście SV jest do tego zdecydowanie lżejszy. (Ale wciąż nie wiemy ile masz na to kasy).

Zresztą, koleżanka już tu chyba nie zagląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Madzik:

Co to jest K5?

A GS500E rzeczywiście ma nisko kanapę umieszczoną, a dodatkowo, można obniżyć na półkach i tragedii nie będzie.

Oczywiście SV jest do tego zdecydowanie lżejszy. (Ale wciąż nie wiemy ile masz na to kasy).

Zresztą, koleżanka już tu chyba nie zagląda...

 

Suzuki gsxr K5....myslalam ,ze to bedzie jasne....,ale ok moje przeoczenie......choc racja Sv jest w wersji K3 wiec mozna nie skojazyc...

V-ke na 1 moto????raczej nie......SV-a jest moim zdaniem dla osob z jakims doswiadczeniem!!W sumie kazdy motocykl mozna obnizyc.....ale da tez rade cos poszukac w tych pojemnosciach,by pasowalo do niskich osob!!

Kawasaki er5 jest dosc nisnie,xj600 tez ale nie wiem czy xj to juz nie za mocno,fajna tez jest Kawa zxr400 z tym ,ze do niej ciezko o czesci w razie czego.....wiec tak jak patrze to mysle ,ze cos zawsze sie znajdzie,wszystko tylko juz zalezy od posiadanej kasy!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...