Skocz do zawartości

Jaki motocykl proponujecie na bardzo mała osobe


Rekomendowane odpowiedzi

Moze nie w najblizszym czasie chce kupic motocykl bo najpierw prawko ale chciałam zebyscie mi doradzili coś jesli chodzi w przyszłosci o kupno motocykla dla osoby co ma 150 cm wzrostu :) najlepiej by było jakies sport :):)

 

 

pozdrawiam i dziekuje z góry za posty :) jakie napiszecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiesz z tym wzrostem to nie jest za latwa sprawa. Ja mam 162cm i naprawde nie latwo jest wybrac motocykl.

Dla mnie wszystkie sa za wysokie. Rafik, moj maz, ma Suzuki SV 1000-- na niej tylko palcami do ziemi dostaje. Ogolnie bylam w salonie to wszystkie sportowe motocykle sa wysokie. Teraz wlasnei kupilam Honde Hornet bo jest nizsza i calymi nogami na ziemi stoje.

ja uwazam ze powinnas kupic choperka. One sa nizsze, bedziesz sie czula bezpieczniej. Ja bardzo lubilam jezdzic na suzuki GN250- do nauki jazdy byl jak prawko robilam w 1999. Virago sa ladne, niskie i w miare lekkie. Uwazam ze dopuki nie nauczysz sie jezdzic na tyle zeby czuc sie na motocyklu pewnie powinnas kupic niskiego chperka.

Z wiekszych zobacz Suzuki GS500 pamietam ze ja dobrze sie na nim czulam. Kawasaki ER5 tez jest nie jest bardzo wysokie.

 

Powodzenia

Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsx-r'y k5 i k6 mają stosunkowo nisko siodło i są wąskie w talii, więc łatwiej sięgnąć do ziemi osobom niższym.

Pzdrówki

 

Tomek

 

 

Przynajmniej tyle :icon_biggrin:

 

 

a moze wiecej informacji??

 

jaka pojemnosc Cie interesuje np, bo sport to zbyt szerokie pojecie :)

 

 

Pojemnosc nie gra roli ale cena tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to CBR 600 F jest bardzo małym motocyklem. Mam czasem okazję pojechać na takim sprzęcie kolegi. Co prawda swojego mam enduraka i większość motocykli szosowych wydaje mi się niskich, ale CBRa szczególnie (BMW F800 już nie daje wrażenia małości).

Może spróbuj przymierzyć sie do hondy, bo jak piszesz ma to być motocykl "sport".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym jezdziłas wczesniej?

Przy 150 cm powinnas dosiegac na ZXR 400, ja przy 176 cm jestem wręcz troszku za duzy na tego potworka :biggrin:

 

No wiesz bo jestes o jakies prawie 30 cm wyzszy :icon_question::):icon_mrgreen:

 

 

pozdrawiam :notworthy:

 

A mówia ze małe jest piękne ale to ile ma kłopotów <lol2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na pewno dla maleńkiej kobietki nie polecam Vfr-ki bo musiałybyś stołki pod nogi podkładać albo dopiąć kółka jak w rowerku dla dzieci :icon_question:

ale CBr-ka jak najbardziej dobry pomysł

pozdr i powodzenia w szukaniu moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...