Skocz do zawartości

Wybór crusera


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda ładnie, ale na zdjęciu i w tej odległości.

W niedzielę byłem we Wrocku na bajzlu, było bardzo duzo maszyn do sprzedania, takich dragów chyba 3 sztuki pamiętam. Wszystkie ładne. Może wybierz się w ten weekend na Chorzów, podejrzewam że jak we Wrocku nie poszły to będą. Przy okazji zobaczysz kilka innych i może zmienisz zdanie. Były np. 2 zajebiste vulcany 800 classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna :crossy:

Ja bym ja brał ale co prawda 1100 troszke wieksza pojemnosc.

Byc moze zaraz koledzy przekonaja Cie ze musisz miec duzo koni w silniku ;) ale i tak wybór nalezy do Ciebie.

Kolega stan pisze ze duma nie bedzie pozwalala przyznac sie ze 650 to slabe moto.

Moze i slabe, ale .............. zalezy kto ma jakie potrzeby. Dla mnie nie :notworthy:

Po raz kolejny napisze ze mi wystarcza w zupełnosci, ale fakt ze jazda po UK to nie walka o przetrwanie z TIRami i innymi debilami w puszkach, tylko ............ czysta przyjemnosc :D

Zwlaszcza ze NIKT mnie nie pogania i nie zmusza do szalenczej, szybkiej jazdy.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Magna jest jednym z najmocniejszych cruiserów w swojej klasie (88 KM). Silnik pochodzi ze sportowego VFR 750. Motocykl ciągnie już od najniższych obrotów, a gdy wskazówka obrotomierza wskazuje na 3000 obr/min można zadziwić niejednego posiadacza maszyny spod znaku supersport. :bigrazz:

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłem jeszcze ładnego Draga cena 16tyszł oto jego dane:

 

Marka: Yamaha

Model: Drag Star 650 Classic

Rok produkcji: 1999

Przebieg: 22000 km

Cena: 16500 zł

Kolor: Czarny

Pojemność silnika: 650 cm3

Dodatkowe informacje:

Stan bardzo dobry, motocykl posiada wiele dodatków, pięknie się prezentuje. Warty uwagi!

 

FOTKA 1

 

FOTKA 2

 

To z ogłoszenia. Motocykl chyba nie jest jeszcze zarejestrowny więc dojdą koszty rejestracji. Nie wiem tylko czy jest sens bo za 18 tys mam tego Draga czarneko (wyżej jego fotki pokazałem) no i salon polska, serwisowany itp... Ten ma więcej ddodatków no i jest starszy 5 lat, przebieg ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To z ogłoszenia. Motocykl chyba nie jest jeszcze zarejestrowny więc dojdą koszty rejestracji. Nie wiem tylko czy jest sens bo za 18 tys mam tego Draga czarneko (wyżej jego fotki pokazałem) no i salon polska, serwisowany itp... Ten ma więcej ddodatków no i jest starszy 5 lat, przebieg ten sam

 

Dodatki możesz sobie pomału dokupować liczy się historia wiatropędu masz dobrą cenę za 2004 i z salonu a ty jeszcze się zastanawiasz :icon_biggrin: ja myślałem że już dawno po niego pojechałeś :icon_biggrin:

Edytowane przez Vidlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidlak, czekam na dokładne zdjęcia od właściciela, ma zrobić cyfrówką a nie komórką, mam do niego 350km :icon_biggrin:

Nie patrz na dodatki, ale STAN TECHNICZNY. Dodatki zakładasz wg własnego gustu, a to potem cieszy przy każdym zakupie, odkrywasz powoli swoją kochaną :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidlak, czekam na dokładne zdjęcia od właściciela, ma zrobić cyfrówką a nie komórką, mam do niego 350km :banghead:

 

Nie wiem na co Ty czekasz bo i tak zdjecia cyfrówka nie wiele Ci pomoga.

Wsiadaj w pociag, bier kapuste :biggrin: i smigaj po sprzeta.

Za taka cene i ten rocznik chyba nic lepszego nie kupisz :biggrin:

A w drodze powrotnej przetestujesz maszynke :lalag: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vidlak, czekam na dokładne zdjęcia od właściciela, ma zrobić cyfrówką a nie komórką, mam do niego 350km :icon_mrgreen:

 

Spróbuj znaleźć kogoś na forum kto mieszka obok draga i mógłby rzucić okiem na sprzęt, pamiętaj że na zdjęciach motocykle zawsze pięknie wyglądaja nie ma to jak oględziny na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...