Skocz do zawartości

remont yz 125


Rekomendowane odpowiedzi

siemanko :) mam remoncik mojej Jadzi i będe musiał ją umalować bo pęzlem ją ktoś kiedyś malował a skoro rozbieram to przy okazji malowanie zrobie. tylko się zastanawiam jaką farbą malować?? wiem że to nie ten temat ale może mi ktoś podpowie i jak by ktoś mógł wystawić foto yz 125 z 99r tak eby kolor było widać to był bym wdzięczny bo moją przed pęzlem na żółto umalowali. wogule jacyś deb...

 

 

 

(ta Jadzia to mój nowy motor więc niewiem jakie powinna mieć kolorki)

 

 

i jak ktoś ma jakąś stronke z okleinami i w ogóle jakieś części to poprosze

 

 

witson mi już podał :) dzięki stary ale może jeszcze ktoś ma coś ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ty jeden masz remoncik bo ja i witson też mamy małe przymusowe rozbieranko motoru. Urwały mi sie oba zawory psia jego mać :icon_mrgreen: Ale zrobi sie dzisiaj. Co do koloru ramy to najlepiej wpisać w google yamaya yz i albo yamaha logo i tam sie pojawi znaczek yamahy w niebieskim tle - to tło jest idealnym kolorem yamaha - wiem bo sam wyciągalem ten kolor pod moją okleine i sie zgadza. j/w plastików sie nie maluje! . Jak już kupiłeś yakuze to odkręć dyfuzor i zajrzyj przez dziórke do cylindra czy nie wisi czasem jeden zawór - to jest plaga w tych modelach aha i jak byś zdejmował cylinder to nie przejmuj sie pękniętą prawą połówką bo to jest standard. Na ruszającą się stopke zmiany biegów też jeszcze nikt nie wynalazł lekarstwa to też sie nie przejmuj tylko dokręcaj regularnie. Jak będziesz miał problem ze źle ustawionym starterem to wal smiało do mnie i witsona - obaj to przerabialiśmy.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja plastików nie mam malowanych

 

samą rame ktoś tak spieprzył ;/ i trzeba teraz poprawiać już starą rawie zdarłem tylko w tych zakamarkach przy spawach mi zostało

 

 

http://www.bikepics.com niech mi ktoś wytlumaczy ja wżucić fotki na tą strone to bym moją Jadzie zapodał i można by było ją obejżeć a tak to dupa bo napewno byście chcieli zobaczyć mój wynalazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...