Skocz do zawartości

To Cię na pewno rozgrzeje


Rekomendowane odpowiedzi

nie no chłopy co wy wszyscy tak na powaznie.

Moze i emotek w moim poscie mało , ale tak jak pisłałem 2-3 posty wczesniej całą tą sprawe i tego posta traktuje z przymruzeniem oka.

Dajcie na luz i jedziemy dalej.

 

 

Fat kawaski ich nie sponsoure bo wiedza ze to porywanie sie z motyka na słonce. :D :biggrin: :wink: :D bo sami wiedzą jakie buble produkują :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: i ten zielony kolor ooo boshe

 

pozdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2) Team Kawasaki w MotoGP nie jest timem fabrycznym! Jest to zespół w pełni prywatny, należący do Haralda Eckla. Dodatkowo Kawasaki jako firma w żaden specjalny sposób ich nie wspomaga i, nie wiedzieć czemu, raczej średnio jest zainteresowana w rozwijanie MotoGP (w przeciwieństwie do HRC). Oczywiście jest to zarzut przeciwo Kawie, ale jak to się przekłada na to, czym jeździmy na codzień? Nijak.

 

 

FAT wydaje mi się że rozwiązania skądś muszą być przenoszone i nie wierze że doświadczenie zdobyte w MotoGP czy w WSBK ( WSS) przez Honde nie zostało w jakikolwiek sposób wykorzystane w motocyklach seryjnych.

 

A tak serio to Kawasaki ani nie widać w WSBK ani w WSS anie w MotoGP.

 

Na pocieszenie. Pewnie gdzieś ktoś stworzył puchar Kawasaki i tam zielone zawsze wygrywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie :

 

Na straganie w dzień targowy

[...]

- A Kapusta rzecze smutnie:

- Moi drodzy, po co kłótnie,

- Po co wasze swary głupie,

- Wnet i tak zginiemy w zupie!

- A to feler

- Westchnął Seler.

 

Pawel

 

 

Hm to to wize ze teraz to juz trzeba wieszem na forum pisać, a to przepraszam.

 

Honda jak z wielbłąda

za to Kawasaki dwa pustaki

a Suzuki to som tłuki

Ja w Yamasze silnik gasze.

 

przepraszm ale ładniej nie potrafie

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fat chodz pokażemy takiemu Haydenowi jak sie jeżdzi. Jutro dzwonie do tego barana Eckla i mu powiem że startuje w testach w Sepang. Mycior oglądaj w przyszłym roku motogp. Dziur jak wsiądzie na tą zieloną dwukułkę to objedzie wszystkich. Rossi to mi będzie mówił "wuju". Kawasaki jest zielone bo to kolor ekologiczny, taki uspakajający i relakujacy. Aby hondziarze mogli dosiąść kawy muszą znależć w hondzie to wewnętrze fuj, to ukryte psia :)

Pierwszy krok żeby przesiąść sie na kawę - odpowiedzieć poprawnie na pytanie:

Wymień stary motocykl : ....................

 

 

 

 

Jak odpowiedziałeś Honda to oki możesz wsiadać na kawe. Jak nie to zapomnij, nigdy nie bedziesz miał dzwonków polifonicznych ani mms-ów.

Edytowane przez dziur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR ładniejsza a osiągi tak wiele się nie różnią .... CBR i ta blond ... miękne ... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

PS. [ dostanie mi się za to :icon_mrgreen: ] do fotek z kawasaki powinni dawac Michała Wiśniewskiego ... i te jego włosy jak w reklamie sami swoi :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :biggrin: ;) spiewając " ciąągle paada ":D

Edytowane przez ^lunatyk^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote do fotek z kawasaki powinni dawac Michała Wiśniewskiego ... i te jego włosy jak w reklamie sami swoi :biggrin: :bigrazz: :flesje: :biggrin: spiewając " ciąągle paada ":D

 

:lalag: masz racje !!!

 

Honda = Moher !

 

Kawasaki rules :D

 

pewnie nie raz juz wachales moherowe, a jak nie to powachasz !!

 

 

Jak nie stac cie na honde, yamahe czy suzuki to kupujesz kawe, a potem wiadomo ze trzeba zachwalac !!!

Edytowane przez finko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karol1001 - daj adres to wyśle ci ją DHL-em :rolleyes:

Finko - cholera nie wiedziałem że jesteś z mocherowych. Ale to geje są wiec Finko masz chyba nieszczelny wydech. Tak wącham, wącham - o kur-a ty masz nieszczelny wydech.

Chłopaki uciekam. Powąchałem mocherowe, jedzie kałem.

Tak apropo monety to nie wyśmiewaj sie że chłopak nie ma kasy bo twoje hondy to bym 2 kupił za mojego zieleńca. Ale jak widzisz pedałem nie jestem i wole kawe ;)

 

lunatyk - Michał Wiśniewski to pedał i pewnie woli honde ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hondy dawno sie skonczyly, kupujesz znaczek, a reszta to shit, ale w sumie jak ktos chce za legende placic to jego sprawa, w kawasaki kupujesz motocykl :clap:

zreszta od dawna honda ma juz przestarzale motocykle, ale trudno, hondziarze musza sie z tym jakos pogodzic, chociaz to bardzo trudne, ale pamietajcie im szybciej to zrozumiecie bedzie dla was lepiej :biggrin:

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hondy dawno sie skonczyly, kupujesz znaczek, a reszta to shit, ale w sumie jak ktos chce za legende placic to jego sprawa,

a w kawasaki to nawet znaczek to shit jakich mało, a honda przynajmniej ma legende :biggrin:

 

 

w kawasaki kupujesz motocykl :clap:

 

 

ja bym powiedział ze namiastke motocykla, albo worek śrubek bez duszy złozony do kupy i nic wiecej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...