Skocz do zawartości

NO TO I JA SIE POCHWALE


Martus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od piątku jestem szcześliwą posiadaczką Szerszenia :) Dzis, Niedziela, przejechalam 200 km. Motocykl jest niesamowity pod kazdym wzgledem. Zrobilam pare fotek, zobaczcie sami.

 

zdjecia Hondy

 

Na szczescie u mnie przez tydzien jeszcze ma byc cieplo wiec bede miala okazje jeszcze posmigac przed prawdziwa zima:) A nie moge doczekac sie wiosny i jakiejs dalszej traski :)

 

Motorek jest z 2002 roku, ma 24tys mil przebiegu, ma wiele dodatkow karbonowych, power commander, niesamowite tlumiki. Ogolnie jest po prostu wariacki. Dopiero ucze sie nim jezdzic ale juz czuje jakbym sie na nim urodzila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedziec jak to chodzi- ja jezdze bardzo ostroznie. Dla mnie to szatan nie motocykl. Wiem ze ma silnik z CBR wlasnie z 1999 roku. Ale to nie ten sam silnik. Moj ma wtrysk paliwa i okolo 110 koni ( roznie pisza o liczbie koni). Wiec silnik jest odrobine spokojniejszy. Motorek jest szalony- obojetne na jakim jetsem biegu chce przyspieszac jak szalony. Nie jest to moj pierwszy motor ale w porownaniu do tego czym jezdzilam wczesniej to jest diabelsko szybkie- wogole nie czuje sie predkosci, pozycja kierowcy- dla mnie idealna, piekne ksztalty, super hamulce, slicznie wchodzi w zekrety no i nieziemsko przyspiesza. Po prostu spelnilam swoje marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, przepiekna maszyna, wg mnie najladniejszy z nakedow..

No i Honda to Hoooonda :) (co nie Karol? :P )

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...