Skocz do zawartości

jakie rasowe enduro nailepiej przerobić na typowe super moto


Rekomendowane odpowiedzi

moze licytacja od 110 ojro i 2 tygodnie do konca aukcji...

 

Magik8888 powiedz cos blizej na temat tego filterka , jakies foto masz ?? no i z kad ten syf ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filterek to taka metalowa siateczka, wyciągniecie go i wyczyszczenie trwa jakies 10min więc nie jest to czasochłonna ani męcząca robota bo dostęp do niego jest dobry, a syfy to opiłki metali i inne śmieci które można spotkać w silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że zamieszania narobilem :clap: chyba zostane w kalsie w kturej siedze czyli 4 cylindrówki

kupie olejaka (suzuki gsx-r 750 z lat 88-92) i bede palil gumy bo to sprzety nie do zaje _banana :buttrock:

a wymazone super moto sprawie sobie jak będe mial wiecej grosza. I wtwdy niedam pospaci babća na miescie hihi :cool: pozdro !!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tymi cenami na ebay.de przesadziłeś, bo niedawno polowałem na taki zestawik sm i minimalnie trzeba dać 500euro za komplet kółek do lc4 albo huski.

 

cos kiepsko szukałes bo te koła co znalazłem to z dopiskiem sofort kaufen (zaraz kupic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ponieważ chciałbym poruszać się swoim EXC 400 rówież po ulicy, planuję zakup kół supermoto, niestety ceny oryginałów mnie trochę odstraszają. Czy dałoby radę zaadaptować koła od innego motocykla? Jakieś inne 17" koła?

Pozdro i dzięki za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taką kase sie nie dostanie takiej huski. za 6 tyś można znaleźć rocznik 93-96 ale nie 99.... Co do jazdy po asfaldzie to nie chodzi chyba o to że samą jazdą można zatrzeć sprzęta, ale o taki mały filterek oleju który trzeba czyścić . w serwisówce pisze że co jazda. więc w trase należało by zabrać kompresor rozpuszczalnik i kilka kluczy :cool: i nie powinien sie silnik zatrzeć. ja jak wyjełem ten filterek po 60km to już był nieźle syfny :)

POZDRO

 

napisz mi gdzie znajduje sie ten filterek ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jakis motocyk enduro i przerobić go na typowe super moto, chce używać go do freestyloweij jazdy na twardym gruncie. Mam do dyspozycji 6000zł.

 

Zapraszam do zakupu mojego duka supermoto (1995/1996r)-do tego co zamierzasz bedzie sie swietnie nadawac.

Ma juz zmienione zebatki zdawcza i napedowa-idzie na gume z gazu z dwojki. Swietnie sie prowadzi w winklach /podnozki ida po asfalcie/ i jest znacznie tanszy od innych z tego rocznika. Ma zalozone sportowe opony. W zeszlym roku zrobione sprzeglo, w tym uszczelniacze /oryginlane KTMa/

Wiecej info

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=138451524

 

zdjecia

http://www.bikepics.com/members/crazyrusssian/96duke/

 

Motocykl uzytkowalem 3 sezony i sluzyl mi wylacznie do zabaway na parkingach lub ganianiu po kartingowych placach.

W gre wchodzi zamiana na EXC >400 z moja doplata

pozdrawiam

Darek

Edytowane przez Crazy_Russian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...