Skocz do zawartości

To jakieś nieporozumienie ! ! !


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu oglądając oferty między innymi na allegro, często spotykam się z twierdzeniem :

" Nie wymaga żadnego wkładu finansowego" czy " Nie wymaga, żadnych nakładów finansowych" np. taki KTM

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M308814 . Przecież to jest istny pożeracz kasy, a w opisie jest napisane: "Nie wymaga nakładów finansowych !!! "

Według mnie to jest wprowadzanie człowieka w błąd. Odkąd mam swoją Yame YZ450F (2 miesiące) wydałem na nią grubo ponad 500zł ( wymiana oleju, regulacja zaworów czy sama benzyna ). Tak więc nie mam zielonego pojęcia skąd to stwierdzenie się wzięło??

 

Wy też przy sprzedaży swojego motoru stosujecie taką właśnie metodę??

 

pzdr :)

 

Jasne, ze allegro jest pelne tekstow o rzekomych "idealnych stanach", "nie wymagających wkladow finansowych", "tylko siadac i jezdzic" itp. Mnie takie teksty odstraszają od oferty. Im mniej konkretow w ogloszeniu, a im wiecej takich "sciemniających kwiatków", z tym wieksza ostrożnością trzeba je traktowac. A swoją drogą, benzyna i olej to nie są wkłady finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam akurat dałem wczoraj na allegro ogłoszenie ze sprzedaje Africe twin

i napisałem co w tym roku w niej wyminiłem.

 

i co trzeba wyminić....

 

i nie pisałem czy stan jest dobry czy zero wkłądu finansowego czy trzeba dołożyc 200 czy 500 złotych..

 

przyjdzie klient i sam zobaczy , a ja mu tylko z czystym suminiem powiem co trzeba zrobić. bo hmm prawde mówiać , na przykładzie moim że sprzedaje to trzeba troche zainwestować..

co też ma w cenie bo dałem raczej niska ,,,,,

kwestia sprzedajacego.. i tzw. reklamy......

 

Ale zobaczymy pierwszy raz sprzedaje poprzez Allegro motocykl i zobaczymy co sie bedzie działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Ja wiem, że każdy oszczędza jak może, ale ja po ZAWSZE po zakupie używanego motocykla czy samochodu, jadę d warsztatu i robię generalny przegląd z wynianą wszystkich płynów włącznie. Bez względu na to co mówi sprzedawca. To taki zdrowy nawyk... Nawet jak wymienisz świerzy olej, to stracisz tylko 150 zł, a nie zatrzesz niechcący silnika...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie znajomy kupił meganke sprzedajacy mowil mu ze dopiero co wymienial olej paski itd po 1000 km strzelił pasek na alternetorze :/ a po jakies 3000 zaczela zapalac sie lampka cisnienia oleju :| na jalowych obrotach

po zalaniu nowego wszystko cacy i juz z 15k zrobił i nic sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie chce zakładać nowego tematu a mam taki pytanko hmm.. no dosc dziwne jak rozpoznac czy moto jest odblokowane czy zablokowane skoro sie nigdy nie jezdziło na moto z biegami tylko na sqterkq ?? dziek i i pzdr

najlepiej jest wziac kogos kto sie zna. lepiej zrobic nie mozna, a stowke w plecy przy wydaniu paru tysi mozna przebolec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...