Skocz do zawartości

To jakieś nieporozumienie ! ! !


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu oglądając oferty między innymi na allegro, często spotykam się z twierdzeniem :

" Nie wymaga żadnego wkładu finansowego" czy " Nie wymaga, żadnych nakładów finansowych" np. taki KTM

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M308814 . Przecież to jest istny pożeracz kasy, a w opisie jest napisane: "Nie wymaga nakładów finansowych !!! "

Według mnie to jest wprowadzanie człowieka w błąd. Odkąd mam swoją Yame YZ450F (2 miesiące) wydałem na nią grubo ponad 500zł ( wymiana oleju, regulacja zaworów czy sama benzyna ). Tak więc nie mam zielonego pojęcia skąd to stwierdzenie się wzięło??

 

Wy też przy sprzedaży swojego motoru stosujecie taką właśnie metodę??

 

pzdr :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam powiedz czy jak bys napisał w 2 miechy trza wydac z 500zł to czy az tak by dużo ludzi kupywało??wiadomo co sie znaja to wiedzą ale ci ktorzy nie to chca kupić zeby se posmigac i nie wiedza co tam trza zrobic itp.robią to żeby łatwiej sprzedac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o fuck.... ale motor:D jeszce taka cena:D

a to stwierdzenie to moim zdaniem dla ludzi ktorzy kupuja np. pierwsze moto, i jesli sprzedajacy pisze ze nie trzeba w niego wzucac pieniedzy to sadza ze tak jest....

lecz to stwierdzenie kazdy uzywa.... nawet jak motor sie rozsypuje.

np:

"nie wymaga wykladu finansowego"

"jest po remoncie"

i wiele innech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisze "że nie wymaga nakładow finansowych"... pewnie ma na myśli, że można "jakoś" odpalić i jeżdzić... Niestety bardzo często takie podejście (sformułowanie) wprowadza kupującego w błąd i o rozczarowanie nie trudno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może silnik jest dobry.... z wyglądu to chyba tylko ten tłumik odstrasza :lalag: no i pojemność :)

Ja jak sprzedawałem DT to napisałem że korba do wymiany i tak było... a takie rzeczy jak lekko pogięta kierownica czy lekko zgięta felga to pominelem, bo to już drugorzędne ma znaczenie. ale za tą kase co koleś kupił to mu jeszcze starczy na kiere jakąś renthala i używane proste przednie kółko ;)

 

może silnik jest dobry.... z wyglądu to chyba tylko ten tłumik odstrasza :crossy: no i pojemność :wink:

Ja jak sprzedawałem DT to napisałem że korba do wymiany i tak było... a takie rzeczy jak lekko pogięta kierownica czy lekko zgięta felga to pominelem, bo to już drugorzędne ma znaczenie. ale za tą kase co koleś kupił to mu jeszcze starczy na kiere jakąś renthala i używane proste przednie kółko ;) więc nie powinien czuć żalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...