Skocz do zawartości

VTX 1300 Zenobinga zmienil wlasciciela..


jabsei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i to wlasnie ja stalem sie jego szczesliwym nabywca :)

moto oprocz zmiany wlasciciela, prawdopodobnie jeszcze zmieni barwy na bardziej wojenne, a moze nie.. zobaczymy... :D

najgorsze jest to ze z powodu alpejskiej aury to na razie moge straszyc nim tylko w garazu :) , ale jest niezle tlumiki V&H wzbudzaja alarmy w katamaranach:icon_biggrin:

oby jeszcze pare suchych dni, znacie jakies modlitwy na zaklinaniae deszczu i sniegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to GRAty!!! - fajny sprzęt. A Czym wcześniej śmigałeś?

 

wczesniej.. niech pomysle.. Hawk Sinus (werja hard, bez amorow) -taki bicykl :cool: anaserio to kiedys jak bylemmaladziewczynka to jakies simsony, MZ-ety itp. a ostanio to: kurs-byl dluuugi :wink: , az powaznych to Fat Boy, ale tylko jeden dzien za oceanem i jeden dzie tutaj,generalnie to moje pierwsze moto :D

 

 

Gratuluje sprzęta :P , a jko wtajemniczony mam jedno pytanko ,jak Kamil w taką pogodę dostarczył Ci moto?

oczywiscie otworzylismy tunel czasoprzestrzenny poznan-wawa :P nie, nie przejychal na nim jezeli o to pytasz :cool:

 

k...de jade zmienic kola na zimowe, nie wytrzymam;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak niektórzy się cieszą, a ja czuję jakbym sprzedał siostrę conajmniej :) ale mam widoki na inny sprzęcik więc mam nadzieję się szybko pocieszyć :biggrin: , jabsei teraz Twoi sąsiedzi będą rzucać kamieniami :) a teraz idę :D wspomnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak niektórzy się cieszą, a ja czuję jakbym sprzedał siostrę conajmniej :banghead: ale mam widoki na inny sprzęcik więc mam nadzieję się szybko pocieszyć :icon_razz: , jabsei teraz Twoi sąsiedzi będą rzucać kamieniami :biggrin: a teraz idę :evil: wspomnienia...

 

a siostra tez do wziecia? jakos sie dogadamy.. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :icon_rolleyes: i czekamy na jakieś foty!

na razie tylko takie, bo slicznotka schronila sie przed sniegiem w garazu ;)

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10d23c33989021c6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb96db526a09977c.html

 

a o zdjecia siostry to proscie Zenobinga :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie THX za wszystkie gratulacje :wink:

 

Co do koloru to jeszcze sie zastanowie, tak naprawde to im bardziej sie w niego wpatruje to tym bardziej mi sie podoba :icon_biggrin: chyba, ze zaczne cos bardzo kompinowac w zimowe wieczory, pomysly mam rozne :cool: ale na razie za pedzel sie nie chwytam.

 

cena niech pozostanie tajemnica umowy, obydwie Strony sa mysle zadowolone, a ile srednio takie moto kosztuje to pewnie wiecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj "Niebieska ksiezniczka" wyszla na pierwszy spacer z nowym wlascicielem :smile: (ponad 50 mil), na poczatku ciezko im bylo sie dogadac, ciagle prychala i kichala, moze bylo jej zimno, bo jezdziec ubrany zimowo, a ona - naked :) a moze tesknila za poprzednim :) ale po jakis 20 milach zaczeli jakos nawiazywac nic porozumienia i idzie im coraz lepiej, szczegolnie w tunelach katamarany uciekaja na boki slyszac V&H :) i to piekne strzelanie z tlumikow przy odejmowaniu gazu jak jest zimna :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...