Skocz do zawartości

15letni kierowca Yamahy TZR 50 zabity...


michal_dh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a dlaczego nie mial zapietego kasku, szpan malolata i tyle, byc moze ten zapiety kask uratowalby mu zycie, oczywiscie szkoda chlopaka ale niech to innym da do myslenia czy zawsze siadajac na moto robimy wszystko zeby nie zginac, wina pijanego kierowcy jest oczywista, tylko co z tego, nic juz nie wroci zycia temu chlopakowi.

 

 

Nie wiemy jak było, może miał zapięty ale zbyt luźno. Czasami właśnie tak jest że zapięty spada :bigrazz: .

 

Mierzwa, każdy następny sezon będzie gorszy, nie spodziewaj się że w przyszły skończy się inaczej :crossy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom i tak to właśnie jest, że można jeździć całe życie przepisowo i pewnego razu jakiś debil z 126p przyczynia się do czegoś takiego ...

 

[*]

 

ps. piękny gest ze strony tej stronki ...

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

za młody by umierac......jeszcze tyle chcial zobaczyc, ale nie bylo mu to dane .Przykro mi .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czego wstydzic. Chlopakowi zycia juz nie wrocimy szkoda byl on w mojm wieku :icon_razz: ;) . Zycie jest cholernie nie sprawiedliwe to ten gosicu z molucha powinien umnierz przez takie szmaty gina mlodzi ludzie nic nie winni. Nie wyobrarzam sobie co czuja rodzice chlopaka pewnie obwiniaja siebie ze kupili synowi motor na ich miejscu facetowi z mialuch bym nie odpuscil powinien zgnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ.

jutro kazdy z nas bedzie palil na grobach naszych bliskich znicze pomyslmy wtedy o tych chlopakach ktorych zabral los i zapalmy im znicze tym wszystkim o ktorych ostatni raz uslyszelismy na forum i pomyslmy o ich bledach zebysmy ich nie powtarzali i zeby nas nie spotkalo to co ich. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal tego chłopa mi :icon_razz: gdyby nie był o tej porze akurat w tym miejscu jeżdzac na zarąbiastej tzrce :[ i to jest przykład że samochód(nawet 126p)wygra z motocyklem pod względem kolizji. Smutne...

 

a to zdjecie :

http://www.gim2.nysa.pl/modules/Coppermine...al_Damian_3.jpg

to jest on??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal tego chłopa mi :biggrin: gdyby nie był o tej porze akurat w tym miejscu jeżdzac na zarąbiastej tzrce :[ i to jest przykład że samochód(nawet 126p)wygra z motocyklem pod względem kolizji. Smutne...

 

a to zdjecie :

http://www.gim2.nysa.pl/modules/Coppermine...al_Damian_3.jpg

to jest on??

Tak to on....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...