Skocz do zawartości

Kask na Cruisera


jabsei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem ,że jednak nie będę malował tego nolana dla mojej żonki.Po obdarciu go z fioletowo-czerwonych naklejek ,zmyciu resztek kleju ,żona stwierdziła że jej taki kremowo biały bardzo się podoba. Lepiej dla mnie zawsze to mniej roboty!!! :icon_evil: Ale rzeczywiscie jak dla dziewczyny nawet fajnie wygląda! I to za 150 zeta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden w salonie Kawasaki przy Prymasa 1000-lecia obok Liberatora i Suzuki. Rozmiar chyba 60-61. Cena 2 klocki...

Też go przymierzałem.

Myślę, że puszczą go po kosztach tylko trzeba poważnie pogadać. Leżakuje im już pół roku.

Jakiś klient zamówił i nie odebrał.

Zamrozili gotówkę, brak większego zainteresowania i nie chcą innych rozmiarów ściągnąć.

Edytowane przez Maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Schubertha J1 w Katowicach, wynegocjowałęm cene i powiem Wam że wyszło podobnie jak przy zamówieniu z niemiec.

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany podam namiar na gościa

 

Dla zainteresowanych link do ciekawego opisu kasku

http://www.webbikeworld.com/schuberth-j1/#comments

Edytowane przez Maar79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy internetowe pozostawiają pewne ryzyko związane z niedopasowaniem. Ja zmierzyłem swoją bańkę i żony, wyszło mi że mam rozmiar M a żona S. Zamówiłem 2 kaski. Na szczęście ten dla żony przyszedł pierwszy i okazało się, że na mnie pasuje a na kobietę za duży. Dobrze że mam córkę z S-ką to dla niej został. Szybko zadzwoniłem, żeby mój zmienili na S i szczęśliwie udało się zanim wysłali. Teraz ja zamawiam S a żonka XS.

Najlepiej jest przymierzyć przed zakupem, a w necie szukać firmy, która bez problemu wymieni w azie czego. A i tak koszty przesyłki wyciągną trochę grosza z kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_mrgreen:

 

Przeczytałem temat, przejrzałem też inne o podobnej tematyce (nie przeszukałem a przejrzałem, wiec jeśli już gdzieś się podobne pytanie pojawiło to dajcie namiary)

 

Będę kupował swój pierwszy kask na Virówkę.

Chcę kupić dwa kaski, otwarty i zamknięty Chciałbym jednak, żeby ten otwarty był jak najbardziej bezpieczny. Czy są kaski otwarte z dużą, twardą szybą i blokadą? Chodzi o to, żeby przy ewentualnym upadku szyba nie pękła i się sama nie otworzyła?

 

mam pewne typy: Nolan N41 lub N42, lub Caberg Jet, czy te kaski spełniają te kryteria

Niestety więcej niż 800zł nie mogę za kask zapłacić

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje szczene albo integrala. Nie przejmuj sie że to nie "chopperowe" bo pewnie pare osób ci tak powie. komfort i bezpieczenstwo to ważne czynniki. Pozatym moim zdaniem wygląda sie na wypasie. jak taki zamaskowany tajniak:)

Ja jezdze na Virago w:

srebrny airoh SV55

i grafit metallic HJC AC-11 Yikes -> http://www.mcleodaccessories.com.au/produc...ac11_yikes.html

polecam oba chociaż drugi duzo bardziej komfortowy. i ta mordka z tyłu:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj mój nowy nabytek, czyli Airoh Jet55 przeszedł pierwszy poważniejszy test, bo 150 km w niezbyt wysokich temperaturach i ... rewelka. Świetnie trzyma się na głowie, nic nie lata, nic nie podwiewa, szybka nie zaparowywuje, blenda przeciwsłoneczna to doskonały wynalazek. Może nie jest zbyt cichy, ale mi to nie przeszkadza. I zapięcie, które przy pierwszych przymiarkach trochę mnie uwierało w grdykę, podczas jazdy nie sprawiało kłopotu. Zdecydowanie polecam ten kask na choppera/crusera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...