Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zdałem komplecik A+B, za pierwszym podejściem. Razem ze mną kat. A zdał jeden znajomy, inny koleś, z którym zdawaliśmy, oblał na górce (ale chociaż rozgrzał mi motocykl i za to mu chwała :-)). Chciałem podziękować moim instruktorom z Auto-Agi w Białej Podlaskiej - panu Modrzewskiemu, Nieściorukowi i Uścińskiemu. No i egzaminatorom - od autka pan Lewczuk, a pana od motocykla niestety nie znam nazwiska. W każdym razie w WORD-zie w Białej Podl. nie jest chyba tak strasznie, jak gadają (mój egzaminator od kat. B oblał znajomą, a u mnie tylko do jednej sytuacji miał zastrzeżenia).

 

:flesje: :cool: :P

 

Dziś od razu zapłaciłem 71 zł. Odbiór dokumentu w ciągu 9 dni. Wychodzi na to, że prawko będę miał wcześniej niż dowód osobisty :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

od dzisiaj jestem posiadaczką prawka na ;)

 

udało się za pierwszym razem

 

chciałam podziękować wszystkim którzy trzymali za mnie :biggrin:

 

jak również a może zwłaszcza panom Darkowi i Waldkowi ze szkoły Delta z łodzi

 

wielkie dzięki

 

egzaminator był również OKEY szkoda że nie pamiętam nazwiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdałem egzamin A :icon_mrgreen: Egzaminator był tak dozarty i złosliwy ze dramat :banghead: ale kij mu w nery!! Tak samo kolesiowi od kursu prawka tez kij w nery bo jedyne co robił to siedział w budzie przy placu i grał w karty a motocykle były w beznadziejnym stanie (Sprint - Kraków)

Wreszcie po 4 latach jazdy w stresie bedę smigał sobie po ulicach na luzaku :banghead:

 

Też robiłam kurs w Sprincie w Krakowie:)

Robiłam dwie kategorie A + B, to było już rok temu, jeżeli chodzi o A to faktycznie instruktor dawał Ci motocykl i bujaj się po placu a on sobie szedł na kawkę :biggrin: Natomiast do B miałam innego instruktora i ten czepiał się dosłownie wszystkiego, co potem wyszło mi na dobre.

W Krakowie jest ten minus, że strasznie długo czeka się na termin. Ja miałam egzamin łączony, czyli rano o 9 zdałam testy A + B i od razu po teściku na placyk, jazda motocyklem. Zdawało trzech kolesi i ja jedna kobietka, ale wszyscy zdali, więc kategoria A poszła szybko i sprawnie, w jeden dzień załatwiłam sprawę. Ale żeby odebrać plastik to trzeba było jeszcze B zrobić a z tym to już zeszło dłużej. Gdy zdałam motocykl dopiero mogłam złożyć papiery na B, czekałam ponad miesiąc na pierwszy termin. Na pierwszym terminie nie wyjechałam nawet z placu :/ I kolejny miesiąc oczekiwania na drugi termin. Wtedy już poszło gładko i zdałam. A wtedy kolejne 3 tygodnie oczekiwania, żeby moje papiery wysłali z Krakowa do mnie, do Jarosławia i wydali mi plastik. I tak od końca roku 2006 jestem szczęśliwą posiadaczką prawka obydwu kategorii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaałem :):):)

 

niestety ale za 3 razem :icon_evil:

 

niewiem czy z mojej winy czy z instruktora, czy moze z egzaminatora? :>

kurs, jak to chyba w kazdym osrodku odbywal sie tak, ze instruktor dawal mi moto i szedl załatwiac swoje sprawy.... (a moto to jakis chinol(choperek)i Mz150)

 

1 podejscie, oblałem na placu, egzaminator uczepił sie ze nie we własciwym miejscu sie obracam....(uwalił 4/6 os.[przez ten sam błąd])

(przy kolejnych 2 egz, inne osoby tak samo albo i gorzej obracali sie i ich przepuszczali)

 

2 podjescie juz nauczony w ktorym miejscu nalezy sie obrucic plac zdałem, lecz na miescie oblalem...

była droga jednokierunkowa (ja nie byłem tego swiadomy) i skrecajac w lewo, nie dojechalem do lewej krawędzi drogi tylko do srodka (jak by to była normalna droga 2 kierunkowa) gosciu wzioł mnie w to samo miejsce 2 razy wiec zrobilem 2 razy ten sam błąd... :buttrock:

 

3 podejscie poszlo jak spłatka juz bez stresu, przejechałem plac, 10min na miescie i udało sie zdalem...

mysle ze zdanie egz. moze w 49% zalezy od umiejestnosci, a w 51% od egzaminatora....

jak chce to i tak cie uwali,

 

 

 

Pozdrawiam, bolo

 

Ps. sory za błedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja jutro mam na B drugie podejście,trzymać kciuki,motor już mam zdany ale jak auto znow obleje to fuck the system powiem aby mi wyrobili sam motocykl i wkoncu dostane plastik,a na autko będe czekał :icon_mrgreen:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź status swojego zamówienia na prawo jazdy:

http://www.kierowca.pwpw.pl/

 

moim zdaniem na czas wyprodukowania nowego prawka powini dawać aneks (uzupełnienie kat.) do posiadanego prawka :crossy:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURA!!!!ZDAŁAM!!!!Dziś,tj.25 czerwca we Włocławku przystąpiłam do egzaminu praktycznego i...zdałam z palcem w nosie :D Niestety,było to moje drugie podejście,ale cóż.Nikt nie zdawał na Tajfunie w Łodzi z dziwną kierownicą :D Najważniejsze,że na własny ślub pojadę z czystym sumieniem,bo prawko będzie w kieszeni :P

Dziękuję Panu Dariuszowi Lenartowi z Delty Łódź i Panu Cieślakowi z PZM-otu we Włocławku.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje :wink:

 

A dzięki dzięki :D do tej pory śmigałem ale na lewo to nie to samo :cool:

 

Sprawdź status swojego zamówienia na prawo jazdy:

http://www.kierowca.pwpw.pl/

 

moim zdaniem na czas wyprodukowania nowego prawka powini dawać aneks (uzupełnienie kat.) do posiadanego prawka :icon_biggrin:

 

 

uważam dokładnie tak samo... oczekiwanie pewno przeciąga się na dobre kilka tygodni... co do stronki to sprawdzalem ale mi wyskakuje ze niepoprawne dane... moze musi kilka dni uplynac zanim cokolwiek sie stanie z dokumentami :smile:

 

 

WiolaSzpila - Gratuluję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przed 2h zdobylem prawko kat. A!!! Iha! Jeszcze chwila, moment, odebrac dokument i mozna legalnie sie powozic!!! :icon_biggrin:

 

Podziekowania dla "OSK High Poznan" i instruktora z naszego forum "konrad1f" za duza elastycznosc w doborze godzin oraz profesjonalne podejscie i troske o klienta!!!

 

Pozdrawiam, malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...