Skocz do zawartości

URAL POWER!!!


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz Prince masz szanse sie wykazac pomoca a nie wieczna krytyka...

:icon_eek:

P.S.

Czy ktos wie co sie dzieje z "Wiecznym Studentem" ?

A linka otwarłeś ? Czy mam mu zarejestrować ?

A student pewnie africą śmiga. Mam do niego numer gygy jak coś konkretnego to napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęty jestem, studiuję :D.

 

PS: ale przyznaję się bez bicia - ruska trochę zaniedbałem. Teraz głównie Afryka, podróże, teren... ale zaprzęg nadal stoi obok japońca. Silnik na stole. Jak mi zapał nabrzmieje to się w końcu wezmę i wyduszę jeszcze trochę kunia więcej. Ogólna koncepcja zarysowała się już dawno. Rozbija się o zapał i hajs :D.

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panie i Panowie potrzebna mi pomoc.Ma ktoś z Was może schemat instalacji elektrycznej do Urala?

Poprosiła mnie o pomoc osoba która składa takowe cudo a nie ma dostępu do internetu.Z góry dziekuje za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No własnie mój jest taki sam, tylko ze ja mam jeszcze redukcje pod kaske, i to wyglada na fabryczna, i co to ma znaczyc???zasadniczo juz mnie to tak nie zajmuje kupiłem orginał od ruskich za 40zł nowka i tyle, ale troche mnie to nurtuje:-)

 

Cześc !

Wiem że jestem spóźniony o jakieś półtora roku, ale od niedawna jestem na forum,a ty nie otrzymałeś odpowiedzi na to co cię nurtuje, to jest tak - ta "tuleja redukcyjna" to jest część licznika od emy, ktoś wykorzystał ją do zwiększenia średnicy licznika od jakiejś popierdółki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam czy ja dobrze widze na tym linku urala z piecem odwieprza???Eee to prawie nie mozliwe:-)

Wiesz ze sie da? Ja tez sie troche zdziwilem jak zobaczylem taka krzyzowke w ramie M-63 i do tego skrzynia ze wsteka. Ma cos takiego pewien gosc w Laziskach nie daleko odemnie. Kiedys jak zrobie to wrzuce jakies zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...