Skocz do zawartości

Siejemy postrach i zniszczenie w górach


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda na to że trzeba kupić sobie kawałek lasu i wtedy mam świety spokój...

już sam nie wiem... choćby ostatniego lata i pięknej jesieni, w okolicy gdzie przyjeżdżam (Beskid Wyspowy - Tokarnia) nie słyszałem żeby był jakiś problem z enduro. mało tego kliku sąsiadów (miejscowych) kupiło motorki i śmigają.... czy to do sąsiedniej wioseczki czy parę kilosów do sklepu. oczywiście lasem i polnymi drogami... nigdy nie było żadnych problemów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście ludziska zwariowali :flesje: Nie dalej jak pół godziny temu toczyłem z kolegami, którzy poczytali i pooglądali sobie jacy to motocylkiści wandale...dysputę nt. enduro tylko w wyznaczonych miejscach... itp. Dyskusja spełzła na niczym i głupio trochę że do gości których znam lata nie trafiają żadne argumenty :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przejechałem wolno taką żwirową drogę u mnie na osiedlu i taki jeden ch...j zadzwonił na policje że mu kurze i wszystko leci do niego do ogródka. Ale jak on samochodem i jego sąsiedzi jeżdzili po tej drodze dużo szybciej i robili mu większy syf przed domem to sie nic nie stało. Nie mam słów na to poprostu debilizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dojeżdżalem na działkę żwirówką przez wieś.Jak tylko kogoś widziałem w pobliżu drogi zwalniałem ledwo się tocząc.I kiedyś moja Staruszka powiedziała, że jakaś babka zadzwoniła na policję skarżąc się na wariata na motorze :icon_biggrin: :icon_biggrin: .Niebiescy Panowie pojawili się tam nawet parę razy, więc dla świętego spokoju - szczególnie moich Starych :wink: juz tamtędy nie jeżdżę.

Edytowane przez Kamyk73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też ktoś nakablował bo w wakacje przez 2 tygodnie dzień w dzień stała policja tam gdzie śmigam...A wczoraj siedzie i gadam z mamą coś i zaczynamy o enduro to wtedy słysze ze w TV mówili ze ktoś na motorze w lesie zabił grzybiarza i ze szaleją i ludzi straszą :/ ....ciężkie czasy chyba będą. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj siedzie i gadam z mamą coś i zaczynamy o enduro to wtedy słysze ze w TV mówili ze ktoś na motorze w lesie zabił grzybiarza i ze szaleją i ludzi straszą

To jeszcze nic :icon_razz: Ja mam prawie 36 lat i wczoraj dzwoni do mnie ojciec (64 lata) i mówi "Synu, na miłość boską może byś sprzedał ten motor?" To jest dopiero jazda.... A moto mam od miesiąca :D Można oszaleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic :icon_razz: Ja mam prawie 36 lat i wczoraj dzwoni do mnie ojciec (64 lata) i mówi "Synu, na miłość boską może byś sprzedał ten motor?" To jest dopiero jazda.... A moto mam od miesiąca :D Można oszaleć...

 

To prawie jak u mnie.Mam 33 lata a kiedy to lecialo na tvn-ie byłem akurat u Mamuśki na chacie.I nagle słyszę "Chodź szybko o TOBIE mówią :buttrock: ".Pytania kiedy sprzedam motor powtarzają sie co miesiąc.

Edytowane przez Kamyk73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha. czytem te posty i niemoge ;PP mi dokladnie to samo dzis w szkole qmpel powiedzial: " ty wczoraj o tobie w tv mowili". i co sie dziwic ze jeden debil szaleje a i tak bedzie na NAS WSZYSTKICH jezdzacych na enduro...

 

haha. czytem te posty i niemoge ;PP mi dokladnie to samo dzis w szkole qmpel powiedzial: " ty wczoraj o tobie w tv mowili". i co sie dziwic ze jeden debil szaleje a i tak bedzie na NAS WSZYSTKICH jezdzacych na enduro...

 

haha. czytem te posty i niemoge ;PP mi dokladnie to samo dzis w szkole qmpel powiedzial: " ty wczoraj o tobie w tv mowili". i co sie dziwic ze jeden debil szaleje a i tak bedzie na NAS WSZYSTKICH jezdzacych na enduro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są takie ostre przepisy i tak bardzo sie ich trzymją to czemu organizują zawody enduro??? na jakiej zasadzie to robią??? skoro robią takie zawody to i traske też powinni wyznaczyć. może napiszemy do giertycha żeby zorganizował młodym jakieś zajęcie pozaszkolne :( wtedy skorzystają wszyscy

No wlasnie wczoraj dowiedzialem sie co i jak. Otoz w nadlesnictwie Kwidzyn gdzie nadlesniczym jest moj wujek problem wyglada nastepujaco: endurowcy maja wytyczona trase (petla ok 70km) przez bardzo zroznicowany teren (co jeszcze podnosi atrakcje tego toru) i nikt nie jezdzi juz po dorgach lesnych tylko wszyscy kreca sie po trasie enduro. Odbywaja sie tez tam zawody enduro. Z tego co mowil wuj trasa jest praktycznie zamknieta - zwykli smiertelnicy tacy jak grzybiarze, turysci nie jezdza co zapewnia bezpieczenstwo obu stronom. Nie wiem jak tam jest z codziennymi treningami, ale po zawodach jest jeden warunek :drogi musza zostac doprowadzone do stanu takiego jakimi byly przez zawodami.

 

Wiec jednak mozna rozwiazac problem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jednak mozna rozwiazac problem !

Lechu, w sobotę jadę do siebie na chatę.... walę do wójta i spróbuję, może się uda ponegocjować :icon_razz: Nie marzę nawet o takiej pętli, ale na początek coś krótszego :icon_razz:

A tak też sobie pomyślałem, że skoro mam trochę swojego gruntu to może by jakieś 1-2 hopki zrobić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak do Pani Elżbiety Jaworowicz napisać :) że chcą nam głowy poucinać...

Wiesz, taka akcja jak mówisz albo artykuł w gazecie jakiejs ale niemotocyklowej. Zeby napisali jak jest naprawdę, ukazać nas w pozytywnym świetle itd. Dobry pomysł! Albo jakąś petycje! Trzeba brać się do roboty żeby przyszły sezon był przyjemny! Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...