Skocz do zawartości

Jaki motorek byście polecili ?


Wiśl@k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co ja bym proponowała cos w typie Rjeju lub Aprille jeśli będziesz chciał się potem przerzucić coś w formie sport o większych pojemnosciach i osiągach bo maja podobny profil więc opanujesz wchodzenie w zakręty na kolanie itd :icon_razz: a jeśli takie coś poprostu po mieście czy coś to proponuje skuterek Yamaszke jakąś bardzo fajne tylko pamiętaj nie wkopuj się w CPI to jest g***o . Wiem coś o tym :)

 

 

pozdrawiam i życze udanego wyboru masz jeszcze przecież troche czasu całą zime :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie też sie troszke zastanawiałem nad skuterami. Patrząc na to co robi BAZA na Aeroxie to jestem peełen podziwu. A za taką kase mozna jakiegoś fajnego Speedfighta 2 czy tam Runnera wypatrzeć. Nawet 150/50. Z tym ze nie wiem czy nie wygra chęc posiadania sprzęgła i biegów :icon_twisted: . Na tą chwile ciągle mi bliżej do jakiegoś ścigacza, bo oglądałem sporo filmików ze starymi NSR czy czymś takim na których naprawde ładnie wycinali. Ehh cięzka decyzja bo SuperMoto też korci . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak skuter ma zupełnie gdzie indziej środek cięzkośći dobry jest tak na dojazd do szkoły i tak po mieście

ale jeśli chodzi o składanie sie itd to możę zdaj sobie na A1 i weż honde cbr 125 to jest taka namiastka akurat do nauki :icon_twisted: w dalszym chwytaniu mocniejszego mięsa:)

 

pozdrawiam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestańcie mu podrzucac zeby sobie kupił 125ccm bo jeszcze będzie miał problemy ja osobiscie polecam yamahe tzr 50,honde nsr50 albo aprille rs 50 na moto.allegro.pl znajdziesz tam pare fajnych maszynek :icon_twisted:

 

PS.muwi ze do miasta albo do miasta albo do stundu :icon_razz: do miasta :scigacz do stundu:cross masz wybór

 

125ccm to nie motorower 50 albo maxymalnie 80ccm bo policja będzie sie czepiać

Edytowane przez Punkbuster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze gillera GSM aprillia RX derbi senda czy riejiu to najlespze propozycje:D pamietaj ze takie moto to stunt z gazu:D jak jest w dobrym stanie a ty masz pojecie jak je poderwac!Kupuj i pisz co i jak:D POCHWAL SIE! :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy of kors o Rieju RS2.

 

No to: silnik AM6, czyli ten sam co w TZR, RS itd te wszytkie inne, w serii 8,5 KM ( nie za wiele ), bawienie się w tuning cylindry i te inne chocki kolocki to strasznie kosztowna sprawa, i raczej nei bede miał na to hajsu. A chciałbym mieć te parenaście przynajmniej koni.

 

Bo zrozumiałem, że mówiąc "Jeśli chodzi o 80", mówisz o nowym cylinderku, to chyba sie nie wyrobie w budżecie. Jakby ktoś sie orientował to prosiłbym o napisanie mi ceny kitu na 80cm3.

 

A pod nowy cylinderek wystarczy seryjny gaźnik, z przypuśćmy większymi dyszami i stożkiem :icon_razz: chodzi mi czy wydajnościowo starczy podowanej mieszanki :)

 

Wielki dzięki za wszystkie rady. Pozdro.

 

@edit: na mielochu najtańszy kit na 70cm3 to 638zł firmy Airsal :icon_twisted: za droga impreza

Edytowane przez Wiśl@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytałeś, ale post wyżej napisałem o kosztach takiej zabawy z cylindrami. A jeżeli jeszcze mam nie widzieć za wielkich efektów to dziekuje bardzo. Gdzies widziałem całe silniki Minarelli 70 za 960zł nówki sztuki, to juz to sie bardziej opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to chcesz moto ala enduro kture nadawało by sie do stuntu niewiem czy Yamaha Dt 80LcII nadaje sie do stuntu ale wydaje mi sie ze tak więc może ona by ci pasowała wkońcu to dobry wytrzymały silnik ktury naprawde ma duzy pootencjał .Sam chciałem kupic dt ale wyszło inaczej. Ma sporo mocy zawsze możesz załozyc wiekszy cylinder .Mi wygląd tez sie podoba jeżeli dt jest zadbana . Ogólnie rzecz biorąc fajny zwinny mocny i ładny motorek....

 

Zastanów sie nad nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...