Skocz do zawartości

Jaki motorek byście polecili ?


Wiśl@k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech tu nikt nikomu nie proponuje CBr 125 :) .Kup co ci się podoba i będzie gites.Ja proponuje wueskie na wtysku w dieslu z gazem na turbo milion koni.

lol

Powiem wam ze ostatnio tak patrze na allegro i zainteresowala mnie ta cbr 125 ... jest slabsza od nsr (oczywiste) troszke wydaje sie na mniejsza ... ale przynajmniej ma normalny glos silnika a nie to idiotyczne pierdzenie ktore do "scigacza" nie pasuje ... lepiej na niskich ciagnie ... ile to poleci max i jak jest z przyspieszeniem ? No i oczywiscie zywotny silnik i male spalanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cbr wygląda jak motorower, można ją porownac do roweru.Głos też hujowy i na dodatek nie jedzie.Jestem ciekaw czemu ceny CBrek tak szybko drastycznie spadły i teraz cbrki kosztują tyle co nsrki a nawet mniej.Ja myśle, że to jest spowodowane tym, że cbr to gówno :) :) .Max cberki to około 130kmha na przyspieszenie to niewiem ale dobre to napewno nie jest.Jeszcze te rowerowe opony.

Edytowane przez na koło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead:

 

http://forum.motocyklistow.pl/nsr-vs-cbr-t60784.html

 

temat z humoru :banghead: filmik swoją drogą lipny, ale coś tam można wywnioskować:

1. Nsr szybsza na ileś tam metrów :banghead:

2. Cbr ładniej brzmi, w końcu 4T

3. Nie o takiej jeździe na kole myśle :|

 

Mało to odkrywcze, ale jakaś baza do rozważań :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ci kupić jakiegoś enduraka i przerobić go na super moto. Był na forum temat o tym, jak to zrobić najtańszym kosztem. To moto najłatiwej wejdzie ci na gumkę. Sam zastanawiam się nad założeniem kół SM do swojego MTXa, bo praktycznei w ogóle nie jeżdżę w terenie. Co do stuntu to się dobrze zastanów, bo wcale nie jest to takie łatwe, jak się wydaje. Dobrym pomysłem było by kupienie jakiejś DT 125 i przerobienie jej na SM.

 

A co do policji to nie jest z nimi tak źle (znam to z autopsji, sam jeżdzę 125/50) jeżeli nie będziesz szalał i cwaniakował to nic ci nie zrobią.

 

A jeżeli naprawde chcesz się zająć stuntem to kup sobie coś takiego i trenuj na lotniskach i miejscach do tego przeznaczonych, tam nie musisz mieć prawka :icon_mrgreen: . To jest akurat fota kumpla na pokazach w Bednarach tego roku, możliwe, że ktoś go z was juz widział. Gwarantuje ci, że to moto wiele potrafii. Niedługo bedzie filmik więc jak coś to zaprezentuje, go na forum.

 

Pozdrawiam Michał

 

Sory linka torche źle działa bo foty są robione we fleshu. Aby zobaczyć zdjęcie należy wejść w 2006, następnie Bednary 2006 i zdjęcie nr 17.

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Punkbuster

jesli jedziesz 80/50-tką 100km/h to tak od razu cie nie zgarną muszą tylko zobaczyć twarz jak widzą ze nie jestes pełno letni to cie zgarniaja albo po prostu jak ciebie nie widzą to na kontrolke ciebie biorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...