Skocz do zawartości

Szlif zaliczony...... sezon zakończony!! wrr


ninja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Mar_Cin

 

masz coś do polonezów i daewoo?

 

Bo moim zdaniem marka samochodu nie świadczy o umiejętnościach kierowcy, czy np taki Kubica jadąc Daewoo lub Poldkiem będzie zawalidrogą lub starym capem kapelusznikiem?

 

Moim zdaniem nie, sam śmigam Matizem od rodziców, a kapelusznikiem ani starym capem nie jestem, również mój ojciec śmiga tym matizem jak i również na mojej seven fifty, czy jak zsiada z motocykla i wsiada do matiza to przeistacza się w starego capa? Nie sądzę, ma teraz 44 lata a prawko od 17 i nie miał żadnego wypadku. Mam nadzieję, ze wyprostujesz to co napisałeś

 

Pozdrawaim

 

 

Nic kolego nie będę prostował. Powyższe marki pojazdów podałem dlatego, że obserwując ulice warszawskie a i poza miastem stwierdzam z całą stanowczością, że największe ciapy jeżdżą właśnie Polonezami i Daewoo. Dodam jeszcze Skody Felicje i duże Fiaty.

 

Na te marki zwracam szczególną uwagę, bo nie wiem czego się można spodziewać po ich kierowcach, co nie oznacza, że można się nadziać na kapelusznika w Mercu czy Beemce.

 

Pees. Zbyt do siebie wziąłeś kolego moje słowa. Więcej loozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko tylko taka "metka" przyczepiona poszczególnym włascicielom aut;]

Przeciez nie kazdy własciciel pospolitej beemki to dres karkonosz:D

Ale co do daewoo to fakt:D jest takie okreslenie z którym sie spotkałem, dziadek w czapce z nutrii w deawoo tico:D

Droga Ninjo

szybkiego powrotu do spokoju i reanimacji moto;)

Pees.gratulacje zachowania, byc moze uratowałas sobie tym tyłek;)

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się NINJA że tak się skończyło, w poniedziałek minęły 4 tyg od mojego porannego spotkania z merolem, którego kierowca widział mgłę a nie mnie :) :)

Już bez gipsu ale i tak dalej muszę leżeć, noga dalej dokucza, ćwiczę ją ale jeszcze kolana nie mogę odprostować....

 

Trzymaj się, potłuczenia zejdą, a moto się naprawi lub wymieni....

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teoretycznie jestem happy, bo faktycznie mogło być tragicznie jak sobie teraz o tym pomyślę - ale i tak serducho boli jak widzę rozwalony sprzęt....., ale zima długa i sporo czasu na reaktywację by na rozpoczęcie sezonu znowu wyruszyć bzykiem :)

 

Jak widać na Twoim przykładzie nie tylko w POLONEZACH, SKODACH, FIATACH i innych wynalazkach są "kapeluszniki" i inne typy, ale i w merolach. I tu chyba wniosek, że nie ma zasady czym jadą - ale jak jadą .

 

warrior.gwe Tobie życzę zdrówka i szybkiego powrotu na nogi :) ... a co się stało z Toim sprzętem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia

 

... a co się stało z Toim sprzętem ?

spójż na fotki w stopce

 

a szczegóły znajdziesz tutaj

http://forum.motocyklistow.pl/Wczoraj-przy...on--t57999.html

 

my okaleczeni musimy trzymać się razem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Nindziunia, widze ze i ciebie pech spotkal w tym sezonie, a raczej w jego koncowce. Mam nadzieje ze juz sie jako tako wykurowalas. Graty do kawoszki na ebay.de sie znajdzie za takie grosze tak jak kiedys puszke do bezpiecznikow. W nastepnym sezonie jak zakupie Z1000 juz mi nie bedziesz odjezdzac 9ka :biggrin:..tak latwo :D. Pzdr i do zobaczenia.

Edytowane przez chichio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...