Skocz do zawartości

Aprilla RS 50


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kup sobie lepiej honde ns-1 80cc zarejestrowana na 50 o wiele jest szybsza lub dt 80/50

Osobiscie polecam to drugie bo dobre i na droge i na teren :bigrazz:

No i dzwiek jest milion razy lepszy niz w rs ... tak jak juz ktos napisal podobnie chodzi jak romet, komar ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tym scigaczu czy warto go kupić chciałbym tez wiedziec ile kosztuje nowy dowiedziałem sie ze ma 11 koni to dużo jak na 50ccm :) i 7 KW mocy napiszcie ile wyciąga odblokowany i zablokowany i czy nowo kupiony ma juz fajny rasowy dziwięk ścigacza

oto zdjątko tak dla przypomnienia:

http://img.otomoto.pl/photos/original/M3/M...0/M302404_1.jpg

 

Hehe, ma 11 koni i 7kW mocy :buttrock: dobre

7kW to 9.52 konia :icon_razz:

9.5 konia z 50ccm = remont generalny po 10 000 km :icon_razz:

Kumpel miał Red rose 50 z silnikiem minarelli am 6 (7km) to po 8000 km musiał robić kapitalke bo przyspieszała gorzej niż simson. Te silniki mają bardzo słaby dół i żeby tym ruszyć to trzeba wkręcić silnik na połowę obrotów bo inaczej zdechnie, lub palić sprzęgło przez 100m.. Bardzo śmiesznie słychać jak ktośrusza takim czymś - jakbyś odkurzacz włączył :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu tego posta jutro rano biegne sobie kupic tlumnik od jakiejs 600 bedzie chodzil jak scigasz moj mbx :icon_razz: :) :bigrazz: :)

a nie lepiej od 1000?? to dopiero będzie ścig z twojego Mbx-a:biggrin: :buttrock:

P.S. Chyba też tak zrobię :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tym scigaczu czy warto go kupić chciałbym tez wiedziec ile kosztuje nowy dowiedziałem sie ze ma 11 koni to dużo jak na 50ccm :icon_razz: i 7 KW mocy napiszcie ile wyciąga odblokowany i zablokowany i czy nowo kupiony ma juz fajny rasowy dziwięk ścigacza

oto zdjątko tak dla przypomnienia:

http://img.otomoto.pl/photos/original/M3/M...0/M302404_1.jpg

 

 

Patrząc na ten tłumik to rasowego głosu ścigacza nie ma :icon_twisted: miałam okazje widzieć aprille i ja słyszec chodzi raczej jak skuter :) jeśli chodzi o dżwięk a pujdzie tak na upartego po odblokowaniu moze 90 km/h.

 

pozdrawiam :D

Edytowane przez aina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w HM tez mam minarelke am6, i ze standartowym dyfuzorem chodzi bardzo przyjemnie, glos jest naprawde fajny, nie taki pierdzacy, tylko dzyn dzyn takie mile dla ucha , na wysokich obrotach tez fajnie chodzi zajebiscie, nie tak jak RS. Kumpel tez ma HM ze sportowym dyfuzorem HM RACING, jak przegazowke strzelil przy mnie to myslalem ze to wyczyn jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Niestety to 2T i pierdzi, od 50tki nie mozna wymagać brzmienia ścigacza, a tym bardziej od 2t dzwieku 4t. Wstawiłbym jakiś cichy tłumik do rski 50, zeby troche zagłuszył pierdzenie

a ja tam bardziej lubie pierdzenie 2 sówa niz buczenie 4 sówa:P

Jazda bez tłumika nie jest zbyt zdrowa dla silnika, kiedy urwał się mój wydech mechanik mi tak powiedział

moze bez dyfuzora, bo to 2 sow ,ale wydaje mi sie ze ze zdjetym tlumikiem nic sie niestanie.

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam bardziej lubie pierdzenie 2 sówa niz buczenie 4 sówa:P

 

moze bez dyfuzora, bo to 2 sow ,ale wydaje mi sie ze ze zdjetym tlumikiem nic sie niestanie.

 

Na wysokich obrotach pierdzenie rs'ki 50 mi sie podoba :icon_mrgreen:

 

Ja uważam, ze jazda bez tłumika/dyfuzora nie zaszkodzi silnikowi tlyko może wpłynąć na jego moc, jak zdejmie sie dyfuzor i troche wahy poleci na asfalt to nic sie przecież nie stanie :biggrin: no może tylko pare groszy w plecy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...