Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też dziś pośmigałem. Na Barburce na Bemowie byłem, potem za kuriera od szybkich paczek robiłem. I jeszcze wyglancowałem sprzęta, że się świeci !

 

Zobaczymy co to będzie z tą pogodą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem dziś z Bonn. Pogoda nienajlepsza - 10 st. i mokro, a mimo to widziałem kilku motocyklistów. Oczywiście nie wytrzymałem i 100 km zrobiłem, przy okazji testujac nowe spodnie HG.

 

-10 C?!?!!?!? :lalag: U nas wiosna, w Alpach wszystko na plusie, a u was -10 C :rolleyes:

 

Przyjmij moje kondolencje :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też w końcu wyciągnęło, chociaż się ze 2 godziny zbierałem, ale w końcu 50 nakręciłem po okolicy. Niby już moto było umyte na zimę, ale może jeszcze się coś wyjedzie?!

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-10 C?!?!!?!? :D U nas wiosna, w Alpach wszystko na plusie, a u was -10 C ;)

 

Przyjmij moje kondolencje :icon_biggrin:

 

 

yyy... przy -10 to juz nie jest mokro :biggrin: , oczywiście 10 bylo na +, czyli tak jak u nas

Edytowane przez ryju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 80 km. lajtowo po mieście z chłopakami :icon_eek:

Wieczorem do kumpla...wstaje rano, wybieram się do domu, a tu zonk :icon_mrgreen: :icon_twisted:

Patrze przez okno, mokro, zimno...ale jakoś musiałem wrócić :biggrin:

Ogólnie mało przyjemnie się dzisiaj śmiga :icon_razz:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj trochę pojeździłem, a dziś oddaję się lekturze, jako że pogodę mamy iście pod psem. Ale jeszcze ma być ładnie.

 

http://uploads.pl/uploads/7122f48135.jpg o tak pojezdzilem !!! qr... ja pier@$!@#$%@#%

Jak już ktoś wyżej napisał, każdemu może się zdarzyć. Ciebie dodatkowo usprawiedliwia to, że maszynę nabyłeś pod koniec sezonu, więc masz prawo być "niedojeżdżony" (i ma prawo kusić Cię, żeby wyciągać motocykl, nawet gdy na jezdni zalega śliska maź, ale uważaj na siebie).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...