Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Święta racja, trza leczyć szare komóry. To już nie ma sensu :icon_question: Oczywiście dziś znów jechałem, asfalt mokry, syf z kominów centralnego, depresyjny nastrój pod kaskiem (bo rok miał być lepszy), co chwilę mżawka itd.

 

To już jest THE END - jak śpiewał Morrison. "Z nową wiosną kwiaty rosną"- jak śpiewał Moniuszko.

 

Zatem: "Do świdania" - jak śpiewają Rosjanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja na imprezę Mikołajkowo-Motocyklową nie po to rozzimowywałem motocykl by go spowrotem chować ... czekam do śniegów ... a musi ony śnieg conajmniej 3 dni leżeć (i 3 noce) bym maszynę znów do garażu odstawił ... niech pracuje na swoje utrzymanie czas mi uprzyjemniając ... nie zasnął na zimę niech ma ... po co kusił ... nęcił ... będzie mókł i marzł aż się mu kartery od pracy nie rozgrzeją i wody nie odparują z ożebrowania i rur wydechowych ... tak będzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek i sobotę polatałem niedziele u mnie padało wiec nawet nie przeszło mi to przez głowę.

Unie w tej chwili 0 C widziałem oszronione samochody więc zrobiło się nie wesoło mam nadzieje że weekend będzie jeszcze słoneczny bo jakoś jeszcze się nie nacieszyłem tym sezonem :D :icon_mrgreen: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mijałem 2 motocyklistów :D

Jednego na jakimś plastiku, ale się nie przypatrzyłem dokładnie, a drugi na VN800 co najlepsze to bez tablicy rejestracyjnej :biggrin:

Śmiga już tak po mieście od ponad tygodnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie dzisiaj pośmigałem gadzinkę ;)

 

Super ;). Ale już chyba czas zakończyć sezon. Asfalt był w zasadzie dobry, nie narzekałem na jakieś uślizgi. Faktem jednak jest, że jeździłem sobie ostrożnie. A i uwagę zwracałem na miejsca gdzie było trochę mokro, bo to jednak mrozek lekki chwycił i można się zdziwić. No i pasy oczywiście ;).

 

Ale śmiganko bajka, wcale nie zmarzłem ;)

 

Greetz,

 

&REW. :D

Edytowane przez &REW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się tż tak wydaje, ze sprzęta należy zazimować, to już będzie 2 raz w tym roku :-)

 

Mam nadzieję, ze w sobotę będzie w miarę ładna pogoda, co by na stację się udać po paliwko i wiadomo, lepiej się myje moto jak jest ciepło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na trasie wyprzedziło mnie dwóch motonitów. Jeden i drugi na czymś w stylu Africi Twin. Upierdzieleni jak nieboskie stworzenia. Dają radę chłopaki (a może dziewczyny :crossy: )

Weekend ma być OK, ale nie pojeżdżę niestety ;)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie latam. Ale o zimowaniu nie ma mowy :buttrock: . Pada, możliwe przymrozki , ale jak pada to i przestanie :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :wink: i znowu latanie :biggrin:

Pozdro

kurde podziwiam Cie, a myslalem, ze to ja jestem twardy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jeżdzimy :icon_mrgreen: Niedziela Mikolaje na motocyklach w 3city. Wczoraj troszke. Dzisiaj lipa bo nad morzem pada :D

 

Cały czas jeżdzimy ;) Niedziela Mikolaje na motocyklach w 3city. Wczoraj troszke. Dzisiaj lipa bo nad morzem pada :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie bym pojeździł, nawet klocuszki nowe wczoraj założylem ale lekarz zabronił do póki nie wyleczę kolana :icon_mrgreen: ;) , mam nadzieje że na świeta bedzie już ok :D

 

pozdro dla wszystkich "twardzieli" :( :crossy:

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...