Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ziomale, chcialem wam podziekowac za zajebisty sezon na torze Poznan - rispect madafuckaz :flesje:

 

taka zabawa, w takim gronie, to prawdziwe szczescie... mam nadzieje, ze w przyszlym roku pojedziemy za pieniadze sponsora i bedzie WDK NON-STOP :D

 

wszyscy sie chwala, wiec ja tez sie pochwale: 1.50 i to nie jest moje ostatnie slowo :buttrock:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie ile punktów Emil natrzaskał przez cały sezon i to startując w dwóch klasach http://www.gsxr-cup.eu/wyniki/wyniki_oficjalne_bis60_4z.pdf http://www.gsxr-cup.eu/wyniki/wyniki_oficjalne_bis60_4.pdf :D :flesje: :P Nie martw się Emil za rok będzie lepiej - wierzymy że uda Ci się zdobyć ten 1 punkt :P :biggrin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do tych wszystkich wywodow waszych to ja mam plan taki. Zenie sie w przyszlym roku a cala kase z wesela po kryjomu wpierdalam w motor heheheehe. Prawdopodobnie czeka mnie od razu rozwod ale motor bede mial zrobiony na cacy hehehehe :buttrock:

 

1.46 w tym sezonie zrobione, jak by Sliwa jechal troszke szybciej i mi nie przeszkadzal to bym sieknal jeszcze lepiej, ale wyprzedzic tego klocka to sie praktycznie nie da :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

hehehehehe

 

:buttrock: :crossy: :icon_mrgreen:

 

A co do liczenia kasy, to lepiej na prawde jej nie liczyc bo sie mozna ostro przeliczyc.... Bez dzwona w tym roku bylo wiec i tak mnie oszczedzilo, ale w przyszlym bede tak palowal na maxa, ze nie ma bata na pewno sobie troszke polatam :bigrazz:

 

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak panowie sezon na torze za nami a to co przeżyliśmy będziemy wspominać w długie jesienne wieczory popijając piwko :biggrin: i tęsknić za nowym 2008 zbrojąc nasze bajki w coraz to nowsze cuda techniki .

Każdy wyjazd z wami był zajebisty i owocował w nowe doświadczenia nie tylko na torze ;) ale i po za nim. Moje osiągnięcie to 1.50 na ostatniej rundzie lecz jak to Kuba napisał szkoda że to była ostatnia runda bo na pewno bym jeszcze ten wynik poprawił a tak trzeba czekać do przyszłego roku.

Jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze :icon_mrgreen:

Do miłego złamasy...................i jeszcze raz dzięki za wszystko :P :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na odchodne dzisiaj chcialem rzucic pomyslem: na przyszly sezon moznaby sie zrzucic na beczke oleju, bo wychodzi sporo taniej. jak patrzylem cennik intermotors to bez znizek za beczke 60L wychodzi jakies 2300zl. podejrzewam ze mozna zalatwic za ok 2000-2100. wyszlo by 20-30%taniej, co oznacza ze co 3 wymiana oliwy gratis :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...