Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale chyba nie przy 4000rpm??

 

Gadałem z Grandysem, na zawodach jest 107 dB, ale na treningu nie puszcza cię jak masz powyżej 102dB. Jak wygląda ten pomiar, czy zrobię go na stacji diagnostycznej, przy 4000 obrotów sie robi? Czy inne obroty dla danej pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to wlasnie przy 4000rpm, gosciu staje z "sonarem" za wydechem i mierzy. tak btw, wywazarka statyczna to 600zl w larssonie, ciezarki klejone znalazlem za niecala stowe na allegro(duzy komplet), a jesli chodzi o montazownice to czekam na telefon - gosc mowil ze za okolo 3000 powinien cos znalezc. do tego pasta, lyzki, wiec powinnismy sie zamknac w kwocie 4tys.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gieniu dzięki za info ;) trzymaj ręke na pulsie,

 

Janekk, jak ci mówiłem mój wydech jest naprawdę głośny i koleś od sonaru się nie czepiał... ale może dlatego, że ma też inne atrakcje :) :cool:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie przy 4000rpm??

 

 

Wg certyfikatu zgodnosci czyli homologacji przy 6600 rpm

 

 

Gadałem z Grandysem, na zawodach jest 107 dB, ale na treningu nie puszcza cię jak masz powyżej 102dB. Jak wygląda ten pomiar, czy zrobię go na stacji diagnostycznej, przy 4000 obrotów sie robi? Czy inne obroty dla danej pojemności.

 

 

Pomiar głośnosci na torze jest przeprowadzany w sposób niezgodny z jakakolwiek normą, i dlatego jego wyniki w d...e sobie można wsadzić tak naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywazarka statyczna to 600zl w larssonie, ciezarki klejone znalazlem za niecala stowe na allegro(duzy komplet), a jesli chodzi o montazownice to czekam na telefon - gosc mowil ze za okolo 3000 powinien cos znalezc. do tego pasta, lyzki, wiec powinnismy sie zamknac w kwocie 4tys.pozdro

 

Panowie, wyważarke statyczną i ciężarki to ja mam, także chętnie wniosę to jako wkład w układ "oponiarski". Posiadam komplet nasadowych, płaskich i oczkowych proxxona a także zestaw końcówek ampulowych i torxów ze stali silikonowej i sporo specjalnej chemii: Loctite, break-cleaner, płynną uszczelkę do dekli (Listek już stestował).

P.S. Mam już rezerwowy komplet deszczówek. :)

Edytowane przez Posen Diesel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyważarke statyczną i ciężarki to ja mam, także chętnie wniosę to jako wkład w układ "oponiarski". Posiadam komplet nasadowych, płaskich i oczkowych proxxona a także zestaw końcówek ampulowych i torxów ze stali silikonowej i sporo specjalnej chemii: Loctite, break-cleaner, płynną uszczelkę do dekli (Listek już stestował).

P.S. Mam już rezerwowy komplet deszczówek. :icon_biggrin:

Kazachstan it is the greatest coutry in the world,

All the other countries are just like little girls...

 

zajebioza :biggrin: to napisz czego brakuje do kompletu narzedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadalem wczoraj z Grandysem, moge miec jakie chce wydechy w K7 (zapis aby byly w ilosci orginalnej zostanie zmieniony) tylko, ze yoshi dostarczy je dopiero w polowie maja mysle nad zakupem takze takich:

 

http://www.leovinceusa.com/cart/largeimage...-r1000_7752.jpg

 

do polowy kwietnia powinnismy dostac wszystkie graty z pakietow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuźwa zobaczymy, ja potrzebuję przynajmniej owiewki już teraz!!!!!!!!

owiewki pojechały w środe do malowania , tak więc w następnym tygodniu pewnie będa do odbioru , co do wydechów to w środe rozmawiałem z Jackiem o tym i faktycznie szczelił gafe ale to poprawi , Bodzyn ja bym poczekał na Yoshi jakos się przemęczysz ten miesiąc a pewnie beda lepiej dopracowane od Leo pod wzgledem akustycznym jak i osiagów, no panowie w litrach zostały juz tylko trzy wolne miejsca

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy jak nastroje po majowych treningach? Jakie czasy? :crossy:

 

Po przeprowadzeniu 3-dniowej walki z zawieszeniami stwierdziłem, że nie warto było ich w ogóle ruszać.

 

Nadal czekam na sprężyny Hyper no i jak chyba my wszyscy, na opony :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obyło się bez strat w ludziach i sprzęcie, :( niestety WTT ucierpiało również, lecz nie czuję się upoważniony do podawania szczegółowych informacji - lepiej żeby sami zainteresowani zadecydowali o tym. Jeśli chodzi o czasy to Sligier wykręcił w kwalifikacjach 1.48 :) skubaniec, lecz za karę startował w grupie A i z pudłem mógł się pożegnać :) Wychodzi na to że nasz team ma pewniaka w 600 na wyjazd do Malezji :buttrock: Ogólnie praktycznie wszyscy z teamu oscylowali w okolicach 1.52 - 1.55, także gdyby nie wizyty w ambulatorium można by zaliczyć te treningi do udanych. Generalnie szykujcie dużo kasy na opony, ja nową Supercorsę zajeździłem jednego dnia treningów i w czasie biegu kontrolnego zjechałem do depot na drugim okrążeniu po tym jak puścił mi tył i musiałem ratować się prostowaniem moto, heblowaniem na prosto i wyjazdem w zielone - na szczęście bez konsekwencji. Szykujcie sprzęty i dozo za tydzień w Przeźmierowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...