Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1-2 to chyba beda dni suzuki tak jak na zeszlej majowce tylko ze wtedy byl jeden dzien. a 3-4 to juz normalne pelnoplatne grandysy. mam nadzieje ze 1-2 dadza nam spokojnie pozapierdalac baz jakichs lamusow :biggrin:

jesli akcja informacyjna bedzie taka jak w zeszlym roku to miejmy nadzieje, ze "lamusow" rowniez bedzie okolo 5ciu jak w zeszlym roku - wiec ciiii :cool: (tak, wiem, wtedy jeszcze pogoda troche swoje 3 grosze dolozyla, ale nawet jezdzac w deszczu zsie zakochalem w jezdie po torze.. i jak tu nie wierzyc w milosc od pierwszego wejrzenia :icon_razz: )

 

a tak powaznie to obawiam sie tym razem lekkiego tloku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Bobo nie widzę Ciebie na liście zawodników, czyżbyś sobie odpuścił???????????? banghead.gif

Durynku, Trochę mi się plany komplikują.

Terminy zawodów pokrywają mi się z waznymi imprezami. Dalej nie mam zastępcy.

Teraz auto nowe kupuje, w kwietniu bede miał kase to zapłace za całosc....

Nie wiem czy gsxr cup czy moze rookie 600 z doskoku :banghead: :banghead: :D

 

Rada dla wszystkich, Wyscigi są fajne ale nie wolno się dawać zupełnie zwariować i nie wolno się zarzynać finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, łorsoł bojs!!patrzylem troche na allegro - jest troche tych maszynek do opon tylko nie wiadomo ktore na moto sie nadaja, ale generalnie ceny sa od 2000. za 3500 juz mozna cos fajnego wyrwac:

http://moto.allegro.pl/item168703365_monta...cena_nowa_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, łorsoł bojs!!patrzylem troche na allegro - jest troche tych maszynek do opon tylko nie wiadomo ktore na moto sie nadaja, ale generalnie ceny sa od 2000. za 3500 juz mozna cos fajnego wyrwac:

http://moto.allegro.pl/item168703365_monta...cena_nowa_.html

Pozdro mam kumpla który zajmuje sie zawodowo gumami i ma cały sprzęt , rozmawiałem z nim nie widzi problemu żeby tam rozłożyć swoje graty , musiał bym się tylko zorientować jakie AW ma opłaty za rozłożenie swoich gratów , kolega za założenie jednej gumy + wywarzenie bierze 10 zł , jak by byli chętni można ruszyć temat, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro mam kumpla który zajmuje sie zawodowo gumami i ma cały sprzęt , rozmawiałem z nim nie widzi problemu żeby tam rozłożyć swoje graty , musiał bym się tylko zorientować jakie AW ma opłaty za rozłożenie swoich gratów , kolega za założenie jednej gumy + wywarzenie bierze 10 zł , jak by byli chętni można ruszyć temat, pozdrawiam

czy to jest liczone ze zdjeciem kola czy trzeba samemu rozebrac a on tylko gume zmienia?

na pewno sie przyda drugie stanowisko bo grandysi (czy kto tam) sie nie wyrabiaja - ktos pamieta (dla porownania) ile brali grandysi? (20zeta?)

 

stawiam ze za rozlozenie gratow wezma min tyle co za wjazd na nocleg (40zl?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest liczone ze zdjeciem kola czy trzeba samemu rozebrac a on tylko gume zmienia?

na pewno sie przyda drugie stanowisko bo grandysi (czy kto tam) sie nie wyrabiaja - ktos pamieta (dla porownania) ile brali grandysi? (20zeta?)

 

stawiam ze za rozlozenie gratow wezma min tyle co za wjazd na nocleg (40zl?)

Emil komplet , zdejmuje nówke wrzuca i wywarza, mysle że szło by szybciej niz u Grandysów bo ma wywarzarke elektroniczna ze speclalna przystawką do moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalatwiaj typa od tych opon. co to transportu w wawy - gadalem z typem, ma ciezarowke z winda MAN, wiec jak nas bedzie jechalo 7-8 sprzetow to mozna pomyslec, bo powiedzial, ze cena wyjsciowa to 1000 za wyjazd, wiec do ogarniecia, bo wszystko mozna bedzie tam wrzucic czyli 8 sprzetow i wszystkie graty ciuchy itd...

no i jak podjedziemy takim targaczem z winda to bedziemy wygladac jak konkret ekipa :icon_razz: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...