Skocz do zawartości

I ja też się pochwale.


tomek szabla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu do mojej rodziny dołączył nowy członek.W garażu stoi nowiutkie Suzuki M1800R czarne, model 2007. Zrobiłem narazie ok 200 km, Suzi jest na dotarciu ale i tak w porównaniu z poprzednią Yamaszką ciągnie jak parowóz!! Panowie i Panie !!- marzenia się spełniają!! I niech przeciwnicy tego modelu mówią co chcą , ale ten MEGASKUTER jest świetny.W tym miejcu pozdrawiam Pana Bogusławskiego i dziękuje za profesjonalną obsługę i podejście do sprawy.

 

ps.Trwają negocjacje z żoną co do zimowania Suzi w salonie...mam nadzieję że wygram :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laduj sprzeta do chalupy,zrob to z zona na nim ,niech ma !!

[zona oczyjiscie]

bez urazy bracie.zart

gorzej jak po tym na wiosne nici z wyprowadzenia moto na ulice hehe

 

pozdrawiam

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Wykorzystuje każdą wolną chwilę żeby pojeździć.Niestety coraz zimniej z dnia na dzień.Całe szczęście że mam "brudny motocykl" i moge w las...

Tu są garażowe fotki.

zdjęcia

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim bezbolesnego przetrwania zimy.

 

TOMEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć.

Zaoszczędziłem sporo.Cena w salonie 53 tys.Dogadałem się z jednym salonem że jak za gotówkę to za 51 tys.Ja zapłaciłem 45,300 i dostałem transport gratis (800 km w jedną stonę).Gwarancję dostalem na 24 miesiące realizowaną w Słupsku.Czekałem chyba coś koło tygodnia.Motocykl bez wad,100% jak z salonu.Gość bardzo konkretny i wszystkim polecam,sprawe załatwia od początku do końca.Na pewno nie wystawi Cię do wiatru.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dlaczego tak go nazwal juz nie smarujcie tak ostro

wiele osob uwaza ze wyglada ten sprzet jak batmobil albo duzy skuter z twinem...

mi sie podoba jego tylna opona na przyklad

a kazdy nowy motor powala i to juz tak jest ze sie motocyklista podoba :)

kwestia gustu poprostu

ja gratuluje nowego sprzeta i szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...