Skocz do zawartości

Gumy do weteranów


Saakaszwili
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Macie może namiary na ludzi dorabiających gumy do weteranów. Na bazarach jest zawsze taki gostek co ma tylko gumy do weteranów ale zapomniałem ostatnio u niego conieco zakupić :icon_mrgreen: a nie chce żeby remont stał.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Macie może namiary na ludzi dorabiających gumy do weteranów. Na bazarach jest zawsze taki gostek co ma tylko gumy do weteranów ale zapomniałem ostatnio u niego conieco zakupić :icon_mrgreen: a nie chce żeby remont stał.

pzdr

 

 

Mnie ktoś, kiedyś dał ten namiar na forum:

http://www.retro.auto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy będzie chyba namiar na Mundka z Torunia:

 

EDMUND SZARSZEWSKI - CZESCI GUMOWE DO STARYCH MOTOCYKLI - BARDZO DUZY WYBÓR CZESCI GUMOWYCH DO WETERANÓW

Adres: TORUN

ul. Blekitna 40

87 - 100 Torun

Tel: (056) 6513905

Fax: (056) 6513905

Kom: 602477348

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paniowie a do shl m11 gdzieś jakies gumy widzieliście bo na tych stronach nigdzie niema Może na moto bazarze ktoś widział albo może mi kupić jak bedzie miał mozliwość.Tylko jeden warunek bo maja być kremowe(w sumie tylko rolgaz bo lewą mam).Oczywiscie kasę oddam plus na dobre piwo za fatygę.Ale wiecej niż 35zł za dwie niedam z kosztami przesyłki chyba że bendą w bdb stanie i komplet to się zastanowie.

 

Wzór taki jak na zdjęciu.Proszę o kontakt [email protected]

 

 

http://img56.imageshack.us/my.php?image=132268108no0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary będe szukał :biggrin:

 

 

hmmmm.. czy na gumie 1zł, czy 2zł robi różnice? chybe że jakieś inne częśći np. skrzynie, to różnca jest rzędu 1000zł pozdrawiam

 

 

hmmm 2 zł to browar (bez butelki:)) gumy niszczą się zdecydowanie szybciej niż skrzynie biegów i nie ma możliwości ich regeneracji. Jeśli przy każdym zakupie byle gumki mam dokładać browar to robi to różnice :buttrock:

pzdr

Saakaszwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejny namiar :

 

"Retro" - Pojazdy zabytkowe

mgr Andrzej Rudolf, Lubliniec

tel./fax (034) 351 19 18

0-604 466 361

www.retro.auto.pl

e-mail: [email protected]

 

Nowy producent elementów gumowych do zabytkowych motocykli, w tym w zasadzie pełna gama wyrobów gumowych do motocykli NSU (podnóżki, nakładki "Amal" na kierownicę, gumy na zbiornik paliwa, itp.). Doskonała jakość wykonania przy konkurencyjnej cenie.

Ponadto różne drobne części metalowe, w tym np. uchwyty kablowe do motocykli NSU z lat 30-stych.

 

"olditmer garage 20km od szczecina, i russian_boxer koło warszawy"

potwierdzam Ci sa aktuarnie drodzy,

a przy skąłdaniu starego motoru przyda sie każda złotówka :icon_evil:

Edytowane przez IRBIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...