Skocz do zawartości

sorki ale musiale msie pochwalic


afish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie male pytanie.. co na forum MOTOCYKLOWYM robi osoba ktora nie posiada motocykla ?

zdales prawko OK, cieszysz sie, spoko, ale ja preferowalbym to opic z kumplami niz chwalic sie na forum internetowym..

 

Ja jestem tu na forum od czasu kiedy nie miałem już motoru praktycznie. Dzięki poradom 4umowiczów miałem lepszy start na egzaminie i zyskałem bardzo dużo dobrych rad: jak kupić motor i nie dać sie zrobić w butelkę [tutaj wielkie podziękowania jeszcze raz dla zbyha], jak naprawiać różne podzespoły motoru itp.

 

Owocem tego wszystkiego. Zarówno mojej pasji związanej z motorami oraz rad kolegów jestem dalej na tym forum i dalej się uczę jak dobrze i poprawnie jeździć na motorze i jak go naprawiać.

 

Więc nie wiem dlaczego masz takie pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

505iK Oj Tomek, Tomek :cool: Zauwaz, że też jeszcze nie mam ani prawka ani motocykla, czy chociazby skuterka :icon_mrgreen: a jakoś lubie czytać kiedy ktos kolejny zdał prawko :smile: teraz zdawanie jak kiedys nie jest juz takie hop siup, Ja będe robic juz w lutym A i B prawdopodobnie bede zdawać na GSce ale nie jestem do konca pewna bo 250 tez tam maja dla kursantów :biggrin: Ale nic daże do tego, ze z 4um czasami znacznei wiecej sie nauczysz niz wszystko sam miałbys robić od podstaw, i to dosłwonie i w przenośni :bigrazz:

 

A dla Ciebie drogi kolego moje gratki i szybkie zbieranie funduszy na jakiegos sprzeta, co przejeździsz pare sezonów i nawiniesz dużo bezpiecznych kilometrów, jednym słowem gumowych drzew i prostych zakretów :smile: :smile: :smile:

 

Pozdrawiam

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cytat(505iK @ 14 Październik 2006 - 15:50)

 

ok sorry moj blad... zna ktos jakies forum pilotow odrzutowcow ? bo moze kiedys bede latal"

 

Odrobina ironii nie zaszkodzi a wyrozumiałości tym bardziej.

... nie zauważyliście że gośc sobie wpisał H-D ?? ... to coś oznacza ... jeden z tych co prawko i motor miał od zawsze i nie macha bylekomu na bylejakim motorze ... co będzie gratulował zdania prawa jazdy ?? ... rozumiem "505iK" że na urodzinach też nie życzysz "wszystkiego najlepszego" bo urodziny ma każdy ?? ...

 

... afish ... powodzenia z zakupem własnego moto ... :icon_mrgreen:

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże panowie zluzujcie poślady :icon_mrgreen: mówi się, że krowa która duzo ryczy malo mleka daje, więc o co sie kłócicie? O jakieś pierdoły? to nie ma sensu chłopakowi pogratulowac nalezy i tyle :smile:

Tomek zluzuj poslady naprawdę :smile:

 

Tak nawiasem tu Kaś (Kaśka z Rataj - ZSS )

 

Pozdro

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie zauważyliście że gośc sobie wpisał H-D ?? ... to coś oznacza ... jeden z tych co prawko i motor miał od zawsze i nie macha bylekomu na bylejakim motorze ... co będzie gratulował zdania prawa jazdy ?? ... rozumiem "505iK" że na urodzinach też nie życzysz "wszystkiego najlepszego" bo urodziny ma każdy ?? ...

to zajebiste masz pojecie koles...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim ... i taka moja mała prosba ... Nie sprzeczajcie sie bo po co jestesmy wszyscy (tak mysle) dorosli wiec tak sie zachowujmy :icon_mrgreen:

Mam nadzieje ze w nowym sezonie spotkamy sie na wspólne smiganie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

505iK od kiedy czytam Twoje posty To w kazdym z nich sie do kogos czepiasz popatrz na siebie

 

nie wiem co Ty chcesz pokazac ze jestes fajny czy co?

 

ja nie mam prawka i co? jestem na tym forum duzo sie nauczylem z forum techniki jazdy i mam wieksze pojecie o mechanice

 

gratulacje :]

prawko jeszcze przedemna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

505iK od kiedy czytam Twoje posty To w kazdym z nich sie do kogos czepiasz popatrz na siebie

 

nie wiem co Ty chcesz pokazac ze jestes fajny czy co?

 

ja nie mam prawka i co? jestem na tym forum duzo sie nauczylem z forum techniki jazdy i mam wieksze pojecie o mechanice

 

gratulacje :]

prawko jeszcze przedemna;)

 

Tym razem ja apeluję o koniec sprzeczki, którą bądź co bądź zacząłem. Już sobie wszystko wyjaśniliśmy.

 

Jeszcze raz gratulacje zdanego examinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...