Skocz do zawartości

sorki ale musiale msie pochwalic


afish
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zdalem prawo jazdy na kategoie A ....

dodam tylko ze A1 zdawalem rok temu :buttrock: ( B oczywiscie mam )

czekam tylko az zima przejdzie i mam nadzieje ze kupie sobie jaki8s motorek na poczatek nawet GS by byl odpowiedni :bigrazz::D:D

Pozdrawiam wszystkich a przyszlym zdajcym zycze powodzenia!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D

Ja tam milo wspominam zdawanie egzaminu na moto :flesje:

 

 

Ja rowniez,tak szybko mnie wezwali na plac ,ze nawet nie zdazylam sie zdenerwowac ,wiec moze tez dlatego nie popelnilam bledu i zdalam !Cieszylam sie na maxa!!!! GRATULUJE :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prog pisze ze gs by wystarczył na poczatek bo mialem okazje na nauce jazdy posmigac 5 godzin na tym moto i bylo zajebiscie :flesje::D:D

ogólnie to jeździlem na sr 250 i na pierwszej jeździe sie zachwycalem moca :] ale jak dostalem gs-a to póxniej 250 juz byla za slaba ;] najlepiej sie gs-em smigalo na zakretach

 

Dziekuje wszystkich i mam nadzieje ze kiedys zorganizujemy wspólne smiganie i mnie nauczycie lepiej jeździc :flesje:

Pozdro for aLL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super... ale zdanie prawka na motocykl to chyba nie jest az taki wyczyn zeby sie tym chwalic.. tymbardziej na forum motocyklowym gdzie 99% osob jezdzacych posiada to prawko.. no ale jak juz sie chwalisz to gratuluje..

pozdro

 

Tutaj jest to częsta praktyka. W końcu witamy w gronie motocyklistów kolejne rzesze ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie male pytanie.. co na forum MOTOCYKLOWYM robi osoba ktora nie posiada motocykla ?

zdales prawko OK, cieszysz sie, spoko, ale ja preferowalbym to opic z kumplami niz chwalic sie na forum internetowym..

Edytowane przez 505iK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...