Skocz do zawartości

Koniec z dzikim importem motocykli Husqvarna


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 100% popieram KAZE .... Mleczek jest dziaaaaaaaaaaaaaaad do potęgi ...Nie potrafi sobie na rynku poradzic to podpi**dala na konkurencje!!!!!!!!!!!!!!!!! Życze mój jaaaaaak naaajgorszej sprzedaży bo to co zrobił to świństwo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Zych to równy gość, który zna się na rzeczy i siedzi w środowisku już całe lata. Nie dość, że Huski miał tanio, to jeszcze szedł na rękę np. ze spłata motocykla na raty bez odsetek i dodatkowo prawie wszystkie częśći ma dostępne od ręki. Jesli chodzi o gwarancje to też nie ma zadnej lipy - mojemu chlopakowi wymienił zawory na gwarancji w rocznym motocyklu. Mleczek to dyletant, w sposob nieuczciwy pozbywa sie konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Mleczka osobiscie ma on sklep Husqvarny w Myślenicach i powiem wam, że on to jest wielki żyd i nie dziwie się, że tak sie pozbył Zycha.
Wszyscy wiedzą że to skończony palant a teraz sobie jeszcze wrogów narobił. Wolałbym dożywotnio jeździć komarem niż Husqvarną z jego "salonu" nawet jakby za darmo rozdawał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiedzą że to skończony palant a teraz sobie jeszcze wrogów narobił. Wolałbym dożywotnio jeździć komarem niż Husqvarną z jego "salonu" nawet jakby za darmo rozdawał.

Bez przesady!

Ja bym się skusił :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temat nie powinien brzmieć "Koniec z dzikim importerem motocykli Husqvarna" tylko "Koniec z motocyklami Husqvarna w Polsce" bo Zych miał dobre ceny i ludzie kupowali te motory, a Mleczek ma chorą marże i nie wiem kto to kupi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Husqvarna jako producent nie życzy sobie sprzedaży poza siecią dealerską i to oni wystąpili do właściwych urzędów. Co w tym jest dziadowskiego?

 

To fakt, ale wcale bym sie ie zdziwił jakby było tak jak chłopaki wyzej piszą. Tym bardziej ze ten Pan teraz stał sie jedynym importerem w PL.Jak to prawda to nieładnie!!!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To nie istnieje cos takiego jak homologacja dotyczaca calej Unii Europejskiej? Czy moze znowu trzeba bedzie zaskarzyc rzad polski, ze sobie wymysla jakies przepisy(podobnie jak akcyza, za sprowadzone uzywki 4oo)?

 

Powiem więcej.... W Unii Europejskiej ma wkrótcewejść przepis zabraniający wyłącznej sprzedaży pprzez sieć dilerską. Ma być konkurencja........

 

Pozdrówka

 

P.s. ciekaw jestem, co na to Urzą Antymonopolwy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupiłem u Zycha motor , po miesiącu strzelił mi moduł i nawet nie chciał ze mną rozmawiać na temat wymiany gwarancyjnej!!! Za nowy natomiast powiedział mi dwa razy więcej niż cena za ile kupiłem w Myślenicach u Mleczka (prosta sprawa on ciągnie bezpośrednio z fabryki i zawsze będzie miał taniej i szybciej) wszyscy moi kumple , którzy jeżdżą Huskami zaopatrują się teraz w Myślenicach bo na Zychu się wyznali -> zdziera na częściach i nie jest w stanie żadnej gwarancji wyegzekwować bo nie ma kontaktu z fabryką tylko przez Czechy.

 

Po waszych wypowiedziach widzę że wszyscy jesteście z jednego podwórka!!!

punkty za inteligencje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u Zycha motor , po miesiącu strzelił mi moduł i nawet nie chciał ze mną rozmawiać na temat wymiany gwarancyjnej!!! Za nowy natomiast powiedział mi dwa razy więcej niż cena za ile kupiłem w Myślenicach u Mleczka (prosta sprawa on ciągnie bezpośrednio z fabryki i zawsze będzie miał taniej i szybciej) wszyscy moi kumple , którzy jeżdżą Huskami zaopatrują się teraz w Myślenicach bo na Zychu się wyznali -> zdziera na częściach i nie jest w stanie żadnej gwarancji wyegzekwować bo nie ma kontaktu z fabryką tylko przez Czechy.

 

Po waszych wypowiedziach widzę że wszyscy jesteście z jednego podwórka!!!

punkty za inteligencje !

 

Jeżeli nie miałeś gwarancji to na jakiej podstawie się ubiegałeś o wymianę?:evil: Na podstawie koleżeńskich stosunków?:evil: Po mojemu to zrobiłeś to na co zezwolił CI wolny rynek, kupiłeś część tam gdzie było taniej, a wcześniej motocykl, również(gdzie Ci się wydawało) taniej:_).

Nie sadz bo i Tobie posadza, albo zasadza.

Pozdrawiam wszystkie podwórka( i piaskownice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...