Skocz do zawartości

Jakie palny na długie zimowe wieczory.


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ambitnie, czy masz zamiar rozebrac do gołej ramy aby te rdzawe wypryski zamalować, czy tylko to co widać ? Też palnuję podobny zakres prac i się zastanawiam ja bardzo rozbierać

 

 

Moto rozebrane do gołej ramy - nawet silnik opuszczony więc kazda śrubka czyszczona i malowana.

 

Rozebrał do naga :bigrazz: Widziałem ,został tylko opuszczony silnik i rama :flesje:

 

Piwo ,jak ty to poskładasz :(

 

Mądrych ludzi zapytam :bigrazz:

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto rozebrane do gołej ramy - nawet silnik opuszczony więc kazda śrubka czyszczona i malowana.

Mądrych ludzi zapytam :)

 

 

Jak to zrobiłeś ? Chodzi mi o opuszczenie silnika, czy używasz specjalnej platformy czy masz jakiś patent, no i jak umocowałeś moto przy opuszczaniu ? Czy po prostu stał sobie na centralce ? I na co trzeba uważać, co sprawiło Tobie problem ? Może i ja rozbiorę, pomalowałbym ramę i generalnie odnowił, zima idzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zrobiłeś ? Chodzi mi o opuszczenie silnika, czy używasz specjalnej platformy czy masz jakiś patent, no i jak umocowałeś moto przy opuszczaniu ? Czy po prostu stał sobie na centralce ? I na co trzeba uważać, co sprawiło Tobie problem ? Może i ja rozbiorę, pomalowałbym ramę i generalnie odnowił, zima idzie .

 

 

Dokładnie opisze Ci to markom13 - on się umie znać :buttrock: :)

Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niewielkie plany, ale kosztowne:

- wymiana wydechów, bo mi takich dwóch górali podkarpackich żyć nie daje (mam fabryczne)

- zakup spacerówek

- wyklepanie i malowanie błotnika tylnego, po strzale :lalag: jednej blondyny w puszce

więc zakres niewielki, ale kosztownie :clap:

Mam również do zamontowania stelaże pod sakwy i też nie wiem , jak sie do tego zabrać.

Najprościej by było oddać maszynę do zakładu, ale wtedy wszysko mniej smakuje.

No więc robisz tak:

1. Kupujesz krzynkę Pilsnera, kiełbaski i węgiel do grilla (grilla NIE !!!)

2. "Wykonujesz" telefon do przyjaciela

3. Przyjeżdżasz z tym wszystkim, tam gdzie on bywa w każdy weekend.

4. W trakcie konsumpcji i spożycia przywiezionych ze sobą pocisków i zakąsek, słuchając jego porad oraz korzystając z jego sporadycznej pomocy montujesz sobie stelaże pod kufry.

5. Opijacie wspólnie założenie nowiutkich stelaży.

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja planuje troszeczke przebudowac mojego motunga - VF750C Magna.

Zaczynam od kierownicy: wygodniejsza. Podnóżki: wysuniete o jakies 10-15cm. Zbiornik: przedłuzyc (długa łezka) i cos jeszcze :) . Tylni błotnik: jakis kaczy kuper i wewnątrz błotnika lampy i rejestracja. Amortyzatory: regeneracja lub kupno innych (ładniejszych) malowanie całosci.

 

Potrzebuje kupic :zbiornik i boczki do magny 750c 94-03r. Tylni błotnik do chopera-kaczy kuper, z metalu chyba ze ktos zrobi od podstaw laminat. lampe w przodzie tez bym zmienił na triumpch 955 daytona, tle ze droga jest :D i do niej jakas mini owiewka w kształcie łba bestii :wink:

 

Poszukiwany artysta plastyk :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. ja juz tez zrobiłem postepy w modyfikacji Magnoli. Moto dostał nowy błotnik - kaczy kuper. Wewnatrz błotnika spoczywaja 2 okragłe swiatła (samochodowe) oraz rejestracja w połozeniu dosc niedozwolonym :bigrazz: Do tego małe kierunkowskazy w kształcie strzałek (chromowane). Teraz czekam na kierownice.

 

Zostało do zrobienia:

1. malowanie błotnika

2. kupno gumy do przodu

3. dorobić kanape na tył (oryginał nie wygodny)

4. przełożyć kierownice

 

Dalsze zmiany zalezne od finansów i czasu.

W planach:

1. przerobienie zbiornika

2. przerobienie kanapy

3. wysunąć podnóżki

Edytowane przez Mazda82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...