Skocz do zawartości

KTM EXC 125.


zygizz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No inf masz od kija i troche wszedzie!!! ale ja bym wogule KTMa nie brał. Nie miałem takowego nigdy wiec nie pisze obiedtywnie. Zawsze jeździłem na hondzie teraz xr650r ale z tego co kumple mi gadaja o ktmach to lipa takie motorki ciagle stoi na sewisie nic poważnago ale dynerwuje zawory, tłoki, pierścienie, no niby standart w enduro ala ku*wa, bez przesady! Jeśli chodzi o crash testy to też po glebach milej sie podchodzi do motorka któremu nie odpadaja jakieś cześci. Jak mnie zjedziecie za ten post to sie nie obraże bo NIE MIAŁEM KTMa ale jednak bym namawiał za japońcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to ktm-y rzadko stoją w serwisie i po glebach jeszcze nigdy mi nic nie odpadło, a troche ich miałem. No fakt że ktm np exc450 może mu sie coś częściej dziać niż w twojej xr, bo to wyczyn a xr taka brdziej lajtowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skontaktuj sie z urzytkownikiem Piasektt bo on miał takie moto i napewno wiele Ci na jego temat opowie :-) od 98r wprowadzono wiele unowoczesnien i w zasadzie była to całkiem nowa konstrukcja. A jesli chodzi konkretnie o to moto http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=131657125 to wyglada to obiecujaco. Cena jest niewielka jezeli stan i dokumenty jak w opisie.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak endurowiec miałeś to sie znasz! Ja nie miałem inaczej sie ocenia jezdźac a ninacze patrzac, ale i tak bym wzioł japońca np CR125R a znajomki nażekaja przynajmniej moi na KTMy szczegulnie na 4suwy ja nie mowie ze sa złe ale gorze niz odpowiedniki japonskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny jak gowno wiesz to po co sie odzywyasz bo ja tego nie rozumiem? To mniejwiecej na takiej zasadzie jakbym ja zabral glos w dyskusji na temat poziomu baletu w naszym kraju.

Jeśli chodzi o crash testy to też po glebach milej sie podchodzi do motorka któremu nie odpadaja jakieś cześci.

To mnie rozwalilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy ja cie prosze nie mów mi co ja wiem bo ty nie moja matka i szwów na rekach brzuchu już mam wcholere a i gorsze rzeczy na motocylku miałem to coś wiem szczególnie o glegach i powiem ci że już ramy połamałem w enduro i taki ktm a cr to chociaż by pod tym wzglendem sie różnią to jest zupełnie inna konstrukcja ale mam nadzieje ze wiesz i sie sprzeczać nie bedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ja wiem bo ty nie moja matka i szwów na rekach brzuchu już mam wcholere

 

Jak czytam Twoje "rewelacje" to mam wrażenie, że więcej szwów masz na głowie. Chłopcze, przesta "olśniewać" nasz swoją wiedzą, bo akurat trafiłeś na forum ludzi znających enduro i motocross od podszewki. Idź więc siać te brednie na jakiś onet albo coś, bo tutaj tylko się ośmieszasz!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam "spec" nie jestem i tak bym sie nie nazwał bo zawsze sie znajdzie ktoś kto wie wiecej i jeździ lepiej ale stawiam wyżej motocykle wyprodukowane w japoni niż ich europiejskich braci. Pozdrawiam serdecznie a jeśli chodzi o ten motorek co na fotach bo taki jest temat forum to wyglada ok jak na 8letnie woźidło. Powodzenia zygi w decyzjach do zobaczenia na szlaku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Johny tak troche mi zalatujesz lanserem...Co do tego Kata z allegro to sam sie na niego czaje jak DRe sprzedam i stoi niedaleko wsumie(70km), calkiem fajny sprzecik, nie wiadomo jak piecyk i zawias ale wizualnie bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Kata z allegro to sam sie na niego czaje jak DRe sprzedam i stoi niedaleko wsumie(70km), calkiem fajny sprzecik, nie wiadomo jak piecyk i zawias ale wizualnie bajer.

Nie polecam ci po dr350 motocykla 125 2t, poprostu kiepsko sie ci nim bedzie jeżdzić, bo ja jak wsiąde na dr lub innego 4t to mi sie dużo lepiej jeździ. Ten ciąg od dołu i niskie spalanie to jest to. Ale ktm exc ma duzo plusów też, ale to juz raczej wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ci po dr350 motocykla 125 2t, poprostu kiepsko sie ci nim bedzie jeżdzić, bo ja jak wsiąde na dr lub innego 4t to mi sie dużo lepiej jeździ. Ten ciąg od dołu i niskie spalanie to jest to. Ale ktm exc ma duzo plusów też, ale to juz raczej wiesz.

Ja po DR 350 miałem SXa 125 i byłem bardzo zadwolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam ci po dr350 motocykla 125 2t, poprostu kiepsko sie ci nim bedzie jeżdzić, bo ja jak wsiąde na dr lub innego 4t to mi sie dużo lepiej jeździ. Ten ciąg od dołu i niskie spalanie to jest to. Ale ktm exc ma duzo plusów też, ale to juz raczej wiesz.

 

Nie jeździłeś na dobrej setce widocznie :)

DR jest cacy ale nie do tego co ja oczekuje od moto.Chodzi głownie o zawias i mase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...