Skocz do zawartości

Yamaha Xmax250?


CosmoSquig
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Joł!

Niedawno pytałem o SH125, jednak nie zdecydowałem się na jesienną promocję Hondy, a postanowiłem na wiosnę kupić jakiś bardziej wypasiony skuterek. No i właśnie zainteresował mnie Xmax 250/125 (seteczka ma być od 2007 dostępna w sprzedaży). Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym modelem? Ew. porównanie z Burgmanem?

 

Czy takim skuterem 250ccm (Xmax jest sporych gabarytów) daje się wciąż sprawnie mykać w korkach? Czy może lepiej wziąć 125 o wymiarach 50tki?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: ściagnij sobie z netu jakis info o 250 i 125 i wtedy porownaj:) ta ktora bardziej Ci bedzie odpowiadac bedzie najleprza ale ja tam bym kupił 125 w wymiarach 50 bo jest mniejsza i zwinnijsza a pozatym objechał bys nie jedna 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy z tym objeżdżaniem :biggrin: 14KM a 22KM to jest różnica, nie wspominając o momencie obrotowym :bigrazz: Tylko nad zwinnością się zastanawiam.

 

A dane z neta to już mam. Chodzi mi o opinie ludzi, którzy na tym jeżdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci skuter kup sobie scigacza 125 tez będziesz zgrabnie wymijał samochody na korkach :buttrock:

 

 

Chłopczyku, daj se siana. W kazdym temacie pakujesz swoje durne zlote mysli, zupełnie bez sensu. Poczytaj najpierw troche to forum a potem napisz coś konkretnego.

 

LEPIEJ WYJŚĆ NA MRUKA NIŻ NA IDIOTĘ!

 

 

 

 

I'm watching you! :)

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkbuster a po co Ci ogar kup sobie lepiej czolg

wez sie troche zastanow

 

co Cie to obchodzi moze podobaja mu sie skutery, chce cos do miasta malego i zwinnego do szybkiego przemieszczania np skuter ma kufer to cos do do niego wlozysz a do jakiegos scigacza 125 co wlozysz klucz od swiec? moze dla niego liczy sie wygoda a nie podrywanie dziewczyn na scigacza

 

zastanow sie co piszesz

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może skuter z "troche innej beczki"??

Yamaha Maxster 125.

Popraw mnie jesli się myle, ale mój umysł wywnioskował że skuter ma być używany głównie w miescie i na krotkich trasach. Do tego celu Maxster jest idealny. Jest bardzo lekki jak na skuter o tej pojemnosci i nie na najmniejszych rozmiarow. Osiągi z pewnością Cie nie zaskoczą, jednak jest wystarczająco dynamiczny aby jeździć po mieście czy w krótkie trasy.

Hamulce bardzo dobre. Niestety z wiekszymi skuterami nie mialem do czynienia. Co do stylistyki to nie bede sie wypowiadal bo to rzecz gustu (co nie zmienia faktu że to wg. mnie jeden z ładniejszych skuterów klasy 125cc przez ostatnich pare lat!)

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...