Skocz do zawartości

Bolesławiec - dolnośląskie - zakończenie sezonu FREE


M a D a F a K a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie info:

Zakończenie sezonu organizowane w Bolesławcu, rejon Dolny Śląsk. Rogrywka dwuetapowa, pierwszy, festyn dla ludności na placu Piłsudskiego w godzinach 12-17, konkursy, nagrody o wartości 1,5 tys zł, wjazd free.

Drugi etap - zamek Grodziec, dziedziniec i sala rycerska, konkursy, zabawa, muzyka mechaniczna, piwo 3 zł, świniak, żarełko, nocleg w namiocie lub przy kominku na sali rycerskiej, miejsca ograniczone - wjazd free!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie info:

Zakończenie sezonu organizowane w Bolesławcu, rejon Dolny Śląsk. Rogrywka dwuetapowa, pierwszy, festyn dla ludności na placu Piłsudskiego w godzinach 12-17, konkursy, nagrody o wartości 1,5 tys zł, wjazd free.

Drugi etap - zamek Grodziec, dziedziniec i sala rycerska, konkursy, zabawa, muzyka mechaniczna, piwo 3 zł, świniak, żarełko, nocleg w namiocie lub przy kominku na sali rycerskiej, miejsca ograniczone - wjazd free!

Cześć koleś.Podaj więcej szczegółów odnośnie imprezy i noclegu.Przy tym kominku to duzo jest miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę więcej szczegółów można znaleźć >TU<. Zapowiada się ciekawie, szczególnie jeśli chodzi o Grodziec :) O samym zamku to troszkę info jest np. >tutaj<.

Cześć Krasnal .Jak bedzie pogoda to może wpadnę.Bedzie okazja uścisnąć twoją zazulę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde troche daleko!! ale Krasnal i pierwoszow steskniłam sie za Wami!!!- mam_uszka :buttrock:

I ja również.A jak tam moja sympatia.Jak przeżyła drogę z Borek.Musisz sprawić jej wygodniejszy fotelik ,bo na tym co masz to trochę jej ciężko.Szkoda jej,jeszcze do róznych rzeczy :) może ci sie przydac :) Ha,Ha

 

Pierwoszów daj znać czy sie piszesz na Bolesławiec, chętnie dołacze.

Masz jak w banku.W piatek zadzwonię, teraz w warszawce do jutra kiwam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@!#%^#%$%^#%^$$

no właśnie a ja glupia c....

wziąłem za kumpla dyżur

a wiem że zabawa jest przednia...

echhhhh co bedę gadał żałuje tylko

:biggrin:

Broda , to Ciebie też nie będzie?!Już nie wiem , czy jechać?Z kim będę wiśniówkę pił ? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwoszow, ten poprzedni post to wlasnie Monika pisala do ciebie a nie ja...... a tak wogole to juz sie zapisała na forum i bedzie wystepowala osobno jako Xylena, NO! a tam sie podpisała jako mam_uszka ale w koncu zrezygnowala z tego nicka.... nie moze sie biedaczka zdecydowac na nicka jakby to chodziło o ubranie na bal sylwestrowy, eh te kobiety :biggrin:

PS: masz tu pierwoszow foteczke jak sie patrzy od nas

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=133576fb2e8b32f8

 

i jeszcze twoj okocony motor, chyba z wydechow ci te koty powyłaziły :bigrazz:

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9170e3e3e1b1e5fa

Xylo to nie są koty tylko kotki "Une"

 

Broda , to Ciebie też nie będzie?!Już nie wiem , czy jechać?Z kim będę wiśniówkę pił ? :lalag:

Kiedy i o której jedziesz?Może na sobote się wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xylo to nie są koty tylko kotki "Une"

Kiedy i o której jedziesz?Może na sobote się wybiorę

Jeśli się wybiorę , to gdzieś ok. godz. 15-tej.Nie wiem tylko , czy zostanę do niedzieli - wszystko będzie zależało od rozwoju sytuacji na miejscu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się wybiorę , to gdzieś ok. godz. 15-tej.Nie wiem tylko , czy zostanę do niedzieli - wszystko będzie zależało od rozwoju sytuacji na miejscu :icon_mrgreen:

ja :buttrock: planuję wyjazd z wrocka koło 10.do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...