Skocz do zawartości

Wiercenie tarczy hamulcowej


Klaus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nieprawda pełna jest zrobiona dla stylu - i przez to nie hamuje najsktecznie z tego co mi wiadomo można to robić bez problemów - ale trzeba się na tym znać -więc szukam firmy która by takie coś wykonała.

A może znacie firmę która wykonuje tarcze hamulcowe.

pozdr

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i cennik pewnie.

 

Cenowo są nawet atrakcyjni w porównianiu do np. Lucasa czy EBS nawet bardzo. Gorzej z wysyłkami i terminami. Na same tarcze które mam u nich dorabiane koniec końców nie narzekam, ale trwało to wieki niestety. Pan przez ponad tydzień się dziwił, że przesyłka jeszcze nie doszła, nawet podawał mi numer przesyłki. Cóż, stemple na poczcie są bezlitosne... :) Cała historia z tym była. Koniec końców mam te tarcze. Niestety zastanawiam się czy przez zimę coś z nimi nie zrobić, po co tu dużo nawijać, rdzewieją paskudnie. O ile część "czynna" oczyszcza się w naturalny sposób, to reszta tarczy jest paskudnie ruda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenowo są nawet atrakcyjni w porównianiu do np. Lucasa czy EBS nawet bardzo. Gorzej z wysyłkami i terminami. Na same tarcze które mam u nich dorabiane koniec końców nie narzekam, ale trwało to wieki niestety. Pan przez ponad tydzień się dziwił, że przesyłka jeszcze nie doszła, nawet podawał mi numer przesyłki. Cóż, stemple na poczcie są bezlitosne... :icon_mrgreen: Cała historia z tym była. Koniec końców mam te tarcze. Niestety zastanawiam się czy przez zimę coś z nimi nie zrobić, po co tu dużo nawijać, rdzewieją paskudnie. O ile część "czynna" oczyszcza się w naturalny sposób, to reszta tarczy jest paskudnie ruda.

pomaluj wpizdu cała tarcze :buttrock: hammeraitem xD oczywiście żartuję

 

Pozdrawiam

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...