Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no fota elegancka :banghead:

były też robione podpisy na koszulce kto tego nie zrobił to od wtorku będę miał tą koszulkę wtedy będzie można się spotkać i uzupełnic jeśli ktoś będzie chciał

chciałem jeszcze podziękować shrekowi za pomoc i zaangażowanie widać że ma do tego smykałkę ale w sumie nie dziwie się wkońcu radzi sobie z całym forum

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczę z tymi fotami już sam nie wiem ile i gówno za przeproszeniem z tego jest :banghead:

 

Jedyne jakie jest dobre zdjęcie, to właśnie to, które Wam podałem w linku, reszta to poprostu zje*ane na maxa kompletnie nie nadające się do niczego :banghead: Szlak mnie trafia, jak o tym pomyślę. Gość zrobił 6szt, z czego wszystkie są prawie czarne, prześwietlone, są w formacie RAW, czyli do druku super, ale zanim się druknie, trzeba by je rozjaśnić, a to już znacząco wpłynie na jakość szczególnie przy tej wielkości wydruku. Powiem tak, z tego co mam jednego, na koszulce wyjdzie dobrze, na A4 dam rade to druknąć z jotpega, ale plakat czy wyjdzie, to wielki znak zapytania. Jestem wk#@$%ny jak nigdy dotąd :biggrin:

 

W każdym razie bedziemy próbować.

 

Dość ważna informacja teraz, którą nie chętnie piszę, ale muszę w razie gdyby sprawa się zawaliła. Przekazuję ten temat mojemu przyjacielowi, który załatwi wydruk, jeśli ta fota będzie się nadawała, będą dwa plakaty za cenę jednego, tak się poukładaliśmy z kolegą drukarzem, koszulkę robię właśnie teraz w tempie kosmicznym, Marco odbierzesz ją od mojej Gosi. Ja muszę Was opuścić na kilka dni, wyjeżdżam i raczej nie będę miał dostępu i głowy do forum. Przykra sprawa rodzinna, która wymusza na mnie nagły wyjazd i dużo łez. Mam nadzieję, że wszystko z tymi souvenirami dla Ziuta wyjdzie ok, staram się by zakończyć je odpowiednio, nie moimi rękoma, ale wiem że będzie dokończony temat, bo otaczją mnie odpowiedzialni i dobrzy ludzie.

 

Jak tylko dam radę, będę w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy dostałem info od admina i tak:

 

plakatami zajmuje sie jego znajomy tak jak napisano wyżej będą one na wtorek wieczór

 

ale gorsza sprawa jest z koszulką a konkretniej się spierdzieliła przy przenoszeniu fotki na koszulkę coś się zesrało i koszulka niestety jest do wyrzucenia

tak więc akcje z koszulką trzeba będzie powtórzyć niestety admin musiał wyjechać w pilnych sprawach ale sparwę przekazał, nowa koszulka już zrobiona ale bez podpisów będzie na wtorek więc proponuje ponowne spotkanko:

w środę wieczorem koło 17-18 jeśli komuś nie bedzie pasowało będzie się można umówić i podpisać i kiedy indziej

w imieniu admina i na jego prośbę chciełem wszystkich przeprosić za zaistniałą sytuację

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie takie rzeczy nieodpowiedzialnym osobom przekazuje :flesje: (oj czuje ze będzie ban :biggrin: )

Oczywiście w środę będe :banghead: Jak dobrze ze na tych komisariatach jest Internet :biggrin: (Prezes mnie dopadł :banghead: ) :)

Edytowane przez mati1411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze ze na tych komisariatach jest Internet (Prezes mnie dopadł
---------- buhahhahahahaha nie ma sieci w tej firmie

 

a mati wie co nawywijal hahahahahaha

 

w srode pewnie wlece bo cos mi sie wydaje ze to juz ostatnie spotkanie w tym roku

 

przypominam ze do umawiania sie mamy chyba inny temat panowie

Edytowane przez radek320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł Liska żeby zrobić jeszcze jedną fotę

fotka druga nie będzie już robiona a plakat już w druku

ale oczywiście możemy sobie sami pstryknąć kolejną we własnym zakresie

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...