Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spieszę donieść, co ustalone:

 

Koszulka z logo na plecach do podpisu i zdjęcia grupowego z przodu już się drukuje, będzie na niedziele rano, tak by wszyscy mogli się podpisać.

 

Co do foty grupowej, niestety okazuje się, że Krychowi nie pasuje, jakiś wyjazd, ale alternatywnie nakłoniłem kumpla z Gazety WLPK, przyjedzie i zrobi nam to, co zamierzamy :biggrin:

 

Teraz kilka kwestii technicznych. Logo na koszulkę już zrobiłem, będzie odpowiednie, na plecach, z przodu druknę fotę grupy. W kwestii plakatu, dogadałem się z firmą, która robi wielkie formaty, na ploterze drukującym. Rzecz ma się w wielkości. Jeśli zrobimy fotę w jpg, nawet dużej rozdzielczości, nijak ma się to do możliwości druku. Z aparatu robiąc jpg, jest tylko 72dpi, co pozwala na wydruk max 50x70zm. Aby móc zrobić A0, trzeba zrobić fotę w TIFF min. 150dpi. Jeśli nie uda się zrobić A0, to ten mniejszy też będzie spory, kombinuję aparat lustrzankę, który ma opcję TIFF i RAW i dobrą optykę, jak mi się uda, to będzie z luzem konkretny bilboard.

 

Teraz koszty, koszulka to nic, biorę to na siebie, plakat będzie nas kosztował w zależności od wielkości, 50x70cm 122pln, A0 jak sie uda to koszt będzie 176,90pln. Jeśli dostarczę imi w poniedziałek rano, to na 15,16 odbieramy, dajemy bracholowi Ziuta, on wiesza mu przed oczami i tylko czekać, aż je otworzy (oby nie padł spowrotem ;) )

 

Myślę, ża stać nas na to :bigrazz:

 

NIEDZIELA, godz. 12 BUŁGARSKA!! obecność OBOWIĄZKOWA

 

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowcie Ziuta ode mnie..chociaz niestety sie nieznamy - ja przez weekend goszcze w Trojmiescie, takze sorki...

 

swoja droga :-) super mile takie akcje, i wierze w to ze wiara, swiadomosc ze sa ludzie ktorym zalezy na zdrowiu kolegi pomoze mu wyjsc z tego szybko i w miare bezbolesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEDZIELA, godz. 12 BUŁGARSKA!! obecność OBOWIĄZKOWA

 

tylko prosze nie spozniajcie sie bo ide na 14 do pracy a cvhcialbym sie zalapac

 

do niedzieli pozdro

 

dzis Ziut sie obudzil chcial cos napisac dali mu dlugopis kartke ale jeszcze jes za slaby i nie dal rady. ale jest juz lepiej da rade bo jest NIEZNISZCZALNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja plakatowa będzie tylko na Dąbrowskiego czy we wszystkich Roti ??

Chyba się jutro przejade zobaczyć jak to wygląda.....

 

Jak na razie to nie żadna akcja, ale TYLKO na ul.Dąbrowskiego w "Roti"..( czeka na Ziutka ) i zapraszam wszystkich, ale Panowie proponuję LOGO "NIEZNISZCZALNYCH" na każde moto przykleic w formie malutkiej naklejki ( bak, błotnik itp, ale najlepiej wybrac jedno miejsce ) , taki gest, w każdym razie coś oryginalnego!! co Wy na to? MOTO nabierze charakteru.....a i w pamięci zostanie...pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, w niedziele niestety pracuję i nie jestem w stanie podjechać. (No chyba że Marco jako profesjonalny fotograf i komputerowiec dokona fotomontażu i powstawia pare osób ze zdjęcia grupowego ze Szamotuł robionego na Bułgarskiej) Sorry, ale w środę na podpisach jestem bankowo :icon_mrgreen: Trzymajta się.

 

P.S.

Jeżeli Ziutas SAM JUZ CHCIAŁ coś napisać to Mały poprostu jest debeściak. Mówię wam, On szybko wyjdzie z tego! Musi!

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ze stadionu zapraszam wszystkich do siebie do przeźmierowa na drobny poczęstunek. Nie krępujcie się i wpadnijcie na pół godzinki. Ilość miejsc nieograniczona :icon_mrgreen:

Edytowane przez Fr3di
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki zrobione, właśnie się obrabiają, jutro będzie drukowana konkretna, spełaniająca wszystkie oczekiwania. Jedna poglądowa jest w linku poniżej:

 

http://forum.motocyklistow.pl/uploads/grupa.jpg

 

Jest dość mocno skompresowana, żeby Wam się wyświetlała szybko, nie generując zbyt dużego ruchu, bo wisi u nas. Jak zrobię tą, która będzie końcowa, to umieszczę w zipie na innym eftepie, to sobie pościągacie w oryginale, ale to już raczej jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...