Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to w środę jestem...wiadomo! :)

Laska: dlaczego nie dotarłeś :biggrin: ???

Mati: PREZES szuka z Toba kontaktu!!!pilne masz 48 na bank!!! :buttrock:

siemka. Ide jutro na rano do roboty od 08:00 - 20:00. Norberto pogadaj z chłopakami , żeby ktoś z ekipy wracając z Bułgarskiej podjechał z koszulką do mnie do "ROTI" to się znów podpiszę, na zdjęciu będe ale podpis obowiązkowo......załatw to proszę.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka. Ide jutro na rano do roboty od 08:00 - 20:00. Norberto pogadaj z chłopakami , żeby ktoś z ekipy wracając z Bułgarskiej podjechał z koszulką do mnie do "ROTI"

Pod warunkiem, że będzie hot-dog gratis :)

 

I przyłączam się do prośby o podanie jakiegoś info odnośnie obecnego stanu Małego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, rozmawialem z ZIUTEM przez telefon pol godziny temu!!!!!!

Zostal juz przeniesiony z OIOM, mozna go odwiedzac :)

Jeszcze troche widac otepiajace dzialanie lekow ale z kazda godzina nawija lepiej tak wiec z pewnoscia przyda mu sie towarzystwo i naklaniam do odwiedzin. :) pozdro dla wszystkich z IRL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, rozmawialem z ZIUTEM przez telefon pol godziny temu!!!!!!

Zostal juz przeniesiony z OIOM, mozna go odwiedzac :biggrin:

Jeszcze troche widac otepiajace dzialanie lekow ale z kazda godzina nawija lepiej tak wiec z pewnoscia przyda mu sie towarzystwo i naklaniam do odwiedzin. :buttrock: pozdro dla wszystkich z IRL

A tak może numerek podasz, bo jakoś się gdzies tam do Ziutka zapodział...... :bigrazz: .pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomości naprawdę super - dowód, że Mały jest NIEZNISZCZALNY. Jak ktoś pojedzie w odwiedziny to niech przekaże życzenia szybkiego powrotu do pełnych sił, pozdrowienia od SBT, motocyklowego Poznania i w ogóle pewnie całego forum.

 

Niech się trzyma i zdrowieje, bo na wiosne będzie trzeba poodkurzać parking - po zimie będzie bardzp bruuudny..... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik masz to załatwione... ale zorganizuj lepiej troche miejsca przed wejsciem bo przeciez sam nie przyjade...:buttrock:

Noberto i reszta ekipy "NIEZNISZCZALNYCH" he he, to był dobry wjazd pod "ROTI", i tak proszę częściej, ale pamiętajcie ( do strzelającego tłumika ), że szefowa ma stymulator......... Dzięki za koszulkę....pzdr.

Shrek prześlij mi proszę na maila logo forum, potrzebuję do druku.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem na gg z Kierownikiem. Powiedział, że w piątek wybiera się do Małego w odwiedziny, nie pójdzie z pustymi rękoma - zaniesie mu małą lekturę :buttrock: Kierownik ma wydrukowaną każda stronę tego wątku, oprawi to ładnie i Łukasz będzie mógł sobie poczytać o akcji dla Niego.

Na pewno nie będzie się nudzłi, bo jest trochę do poczytania :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...