Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

qrna - no niemogę na razie spuścić trochę płynu życia jestem od piątku na antybiotykach, jakiś wirus mi siadł na jelita :) .

Ale jak wyzdrowieje i bedzie jeszcze potrzeba to na pewno, mam nadziej że powstanie Bank Krwi Motocyklistów z ochotą bede oddawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kurcze, caly dzień dziś siedziałem w szpitalu przy córce, w czwartek poinformuję media o naszej akcji. Ziut, niebawem się spotkamy :)

pzdr

 

PS - najlepiej, jakby powstał ten bank "Dla motocyklistów". Osobiście chodziłbym regularnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS - najlepiej, jakby powstał ten bank "Dla motocyklistów". Osobiście chodziłbym regularnie!
Ty akurat, nie tylko będziesz chodził regularnie, ale idziesz z nami na pierwszy ogień z ramienia Forum załatwiać, na pierwsze rozmowy do naczelnego Stacji :) cieszysz się, prawda? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka podsuneła mi pewien pomysł. Jestem ciekaw co wy na to.

 

Pomysł taki, aby się Łukaszowi miło zrobiło gdy wróci do domu.

Może każdy z nas i naszych znajomych i wszyscy Ci, którzy oddali lub chcieli oddać krew dla niego napisali pare słów na pocztówkach i wysłali do niego. Żeby było tego jak najwięcej, żeby on zobaczył sam, kiedy wróci do domciu, że przez ten czas nie był sam. Że byliśmy z nim przez cały czas duchem i myślami i że nikt ani przez moment nie zwątpił w jego siłę.

 

Co wy na to? podejżewam, że każdemu zrobiło by się przyjemnie na sercu kiedy czytałby takie coś. Niech to będzie kilka słów płynących z serc każdego z nas.

Edytowane przez Fr3di
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocztówki to dobry pomysł

ale najpierw jest opcja zrobienia dla niego jakiegoś plakatu

chodzi o taki coś co można by mu powiesić w pokoju szpitalnym

jak na niego spoglądnie ma wiedzieć że jesteśmy z nim razem

szczegóły jak to ma wyglądać trzeba obgadać

ja proponuje żeby każdy kto będzie chciał będzie sie mógł na nim podpisać

można zrobić jakies rysunki ewentualnie jakies fotki itp

jednego dnia zrobimy spotkanko na bułgarskiej załawti się dużą kartkę

i wtedy każdy dostanie pole do popisu będzie mógł do napisać coś od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Twojego pomysłu marco to myślę, że można by zwerbować ludzi na bułgarskiej i zrobić jakieś zbiorowe foto.

Dodatkowo jakieś podpisy, życzenia czy cuś.

Wcisnąć to w jakaś antyramę i dostarczyć do szpitala.

Trzeba sie tylko na spotkanie umówic, zeby bylo jak najwięcej osób.

Edytowane przez NEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...