Skocz do zawartości

Zakończeniowa imprezka udana w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

ale powiem wam szczerze - myślałem, że ta sonda jakoś się pokręci a tu pipa - 9 osób :icon_exclaim: a pójdzie pewnie z 20 !!! ale i tak nie ważne - padło na LONGA :smile: Tej Norbi mi się wydaje, czy ktoś ci coś gdzieś... ??? :icon_twisted: :icon_mrgreen: :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to padlo LONG :icon_mrgreen:

terror mozemy zrobic mojemu kumplowi z osiedla :icon_mrgreen:

zmienia stan cywilny i w drode na sale mozemy mu zrobic mala blokade gdzies :D

jak nie da flaszek to nie przejedzie :D

co wy na to??

 

Norbi co sie stalo co gdzioe kiedy podaj jakas informacje wyjasnienia :icon_twisted: :icon_exclaim:

czy kogos trzeba bedzie prac :icon_exclaim: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymek ja tez ide z moją panną która jest juz czytaczem forum :icon_exclaim:

 

Za wypowiedź Pieruna że zaliczylismy kolezanki norbiego musiałem sie nieźle tłumaczyć, za moja wypowiedź że później po szweju wyruszymy na podboje tez mi sie oberwało :icon_exclaim:

 

no to long ja od 18 jestem wolny bo po robocie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim!!!

 

Na pewno się pojawie!!

 

Mam pewne braki ale doczytałem że znowu byliście w Szamotułach!!! szkoda że dowiedziałem się dopiero po fakcie!! :lapad: :lapad: Ostatnio byłem troche zajęty ale teraz wszystko wychodzi na prostą :icon_biggrin: :rolleyes: Także do Jutra :P :lapad: :lapad: :bigrazz: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po paradzie, niestety zakończonej nieco nieszczęśliwie dla Małego "Ziuta", koleś wjechał w niego jak robił stójkę i pozamiatał ich obu. Ja Was nie rozpoznaję, za dużo Was, ale był to któryś z bliskiego środowiska Małego. Ziut trzymał się do końca całkiem dobrze, ma złamanie otwarte piszczela, co więcej nic nie wiadomo, bo zabierając go, nie rozcinali dalej spodni, a był oczywiście (na szczęście!) w swoim standardowym stroju, czyli w sztruksach, pod którymi skóra i na nich ochraniacze na kolanach, miejmy nadzieję, że z kolanem wszystko będzie ok. Cała reszta wyglądała dobrze, był w Cienkiej bluzie i tiszercie, ale pod nimi pełna zbroja, więc nie powinno być żadnych komplikacji.

 

Trzymajmy za niego kciuki, bo właśnie go składają w szpitalu, jego najbliźsi kumple z pewnością wiedzą dokładnie w którym i pewnie niebawem się odezwą, mówiąc coś więcej o obecnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie ziut w szpitalu zlamanie piszczeli w trzech miejscach zlamana stopa ( tyle wiem) i zwichniete kolano. Tyle na razie miednica i reszta podobno ok.

trzymajcie kciuki za niego zeby jak najszybciej doszedl do siebie

 

A co z Ibizą ??? Niby nie wyglądał źle ale wiadomo że "na oko" to trudno ocenić

 

Mati dzisiaj mi wytłumaczył jak wrzucać pliki na rapida to moja pierwsza próba i chyba dobrze zdj z zakończenia

http://rapidshare.de/files/35002528/zako_czeniezdj_.rar.html

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już jestem w domu

dzisiaj wysypłem się na bułgarsiej jako pierwszy chyba:) (na tt600s) -tuż przed wyjazdem parady

kolesie którzy wysypali się po paradzie dotarli potem do tego samego szpitala

jeden (wysoki blondas z bródką) miał się całkiem nieźle

z drugim nie wiem do końca co i jak ale bedzie żył:icon_biggrin: - jak go widziałem był przytomny ale raczej nieskory do wszelakich rozmów

 

ja mam zerwane więzadła kolana i gips od jaj po kostkę, troszkę jestem poodzierany tu i tam

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bylem i widzialem wszystkie gleby - niefart. Jedno co mnie lekko denerwowalo/przerazalo, to platajace sie na torze jazdy stunterow skuterki - nie wygladalo to zbyt bezpiecznie. Reszta imprezy oki. Przekazcie pozdrowienia dla pechowcow, Ty tez sie trzymaj konrad1f

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom impreza ogólnie nie zawesoła.Nie spotkałem się jeszcze żeby na otwarciu/zamknięciu sezonu było tyle nieciekawych zdarzeń...... Konrad, Ziut, Ibiza i jeszcze nasz kolega na 50cc. Sprzęty się psuły, gotowały i w ogóle szkoda gadać. Nie powiem dosyć pechowa to była impreza.... :icon_biggrin:

 

Mam nadzieję, że na kolejnych otwarciach/zamknięciach będzie już tylko lepiej bez tylu ekscesów !!!!!

 

Jak ktoś będzie coś wiedział na temat stanu Ibizy, ziuTa co dokładnie itd. to niech pisze.....

 

Ibiza, ziuT trzymajcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szybkiego powrotu do pełni sił... :rolleyes:

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że chociaż do domu dotarłem jako jeden z ostatnich to piszę jako pierwszy .Ogólnie impreza w Longu była jakby to powiedział Mati dobra w h.... Potem przeniosła się częściowo do kolokwium .

Acha jak by ktoś wiedział o losach mojego aparatu (sony) i noki 3330 to prosze o kontakt :smile: :P :lapad:

Ps co myślicie o jakiś poprawinach :rolleyes: tylko Mati chociaż podaj wcześniej adres bo taksówka może mieć problemy żeby cię odwieźć do domu :icon_biggrin: :bigrazz: :lapad:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: i jak tam chlopaki zyjecie bylo super, jestem ciekaw kto pierwszy sie pojawi :rolleyes: Pablo sie pozamiatal na maxa :bigrazz:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...