Skocz do zawartości

Zakończeniowa imprezka udana w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Korwa nie wiem czy na 10 dam rade bo nie mam z kim Pabala juniora zostawic - zreszta parada i tak mnie nie kreci bardziej odkurzanie na Bugarskiej po paradzie a to pewnie nie wczesniej niz o 12 i zapewnie potrwa do 13 moze 14 wiec postaram sie pojaiwc i troche pogumowac

 

A przy okazji czy ktos moze mi polecic jakis niedrogi hotelik bo zanosi sie na ostre imprezowanie wiec po pijaku nie bede wracal do Wrzesni . Hotel bez luksów takie za 300-400 odpadaja bo wczoraj kupilem działke budowlana i jestem lekko wypstykany z kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zakonczeniu oficjalnym bede na bank!!!Czyli przy garazach o 10:00!!!! :icon_eek: Pozniej poszalejemy troche na bułgarskiej a jeżeli chodzi o impreze to bede kombinował zeby wleciec chociaż na jakąś dłuższą chwile (bo mam wizyte u teściów- jestem załamany że to akurat ta sobota :notworthy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do której zamierzacie balować w tej kanjpie? Bo ja w sobotę wieczorem walę najpierw na grilla, ale może koło 24 bym się zjawił. Radas - jest tam gdzie zostawić kozę bezpiecznie? Wpuszcza mnie bez problemu, czy trzeba jakąś wjazdówkę bulić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: my tam z chłopakami z Piły lecimy do was na zakończenie mysle że imporeza sie uda a pogoda musi być super :icon_eek: do zobaczenia chłopaki.. :notworthy: jak by co kto z Piły nie poinformowany to START-- SOBOTA GODZ.9:00 MC DONALD-- :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowany atak na knajpe w sobote to godz 20.00

knajpa RAPPORT na ul Szewskiej

zarezerwowaną mamy loze a raczej osobne pomieszczenie gdzie na wyposazeniu jest rzutnik i wiekla sciana i PS2 wiec bedziemy grac w superbike i pic piwo( a rzadko mozna sie poscigac i nachlac )

UWAGA pilne info

w związku z tym że chłopaki w klubie Rapport nie wyrobili się z robotą :icon_eek: nie będzie otwarcia w sobotę czyli nasze spotkanko w tym miejscu jest nieaktualne

w zamian załawtiona została osobna sala w pubie SVEJK na ul Wieniawskiego (50m od Stajenki) :icon_eek: co prawda nie ma tam rzutnika ani PS2 ale ewentualnie możemy sobie coś sami skombinować póki co mamy zapewnione miejsce i dobry zimny browar :notworthy: :icon_eek: :icon_eek: :biggrin:

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A przy okazji czy ktos moze mi polecic jakis niedrogi hotelik bo zanosi sie na ostre imprezowanie wiec po pijaku nie bede wracal do Wrzesni . Hotel bez luksów takie za 300-400 odpadaja

 

luzi maial dobra mysl pablo jak chcesz to zawsze mozesz przegarowac u mnie na hacie nie ma zadnego problemu :icon_eek:

 

Pablo - uważam, żę ktosik cię przekima ! nawet mam na myśli jedną osobę, która ma do tego warunki, ale nie mnie się za nią wypowiadać !

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA pilne info

w związku z tym że chłopaki w klubie Rapport nie wyrobili się z robotą :icon_eek: nie będzie otwarcia w sobotę czyli nasze spotkanko w tym miejscu jest nieaktualne

w zamian załawtiona została osobna sala w pubie SVEJK na ul Wieniawskiego (50m od Stajenki) :icon_eek: co prawda nie ma tam rzutnika ani PS2 ale ewentualnie możemy sobie coś sami skombinować póki co mamy zapewnione miejsce i dobry zimny browar :notworthy: :icon_eek: :biggrin: :biggrin:

qqquuuurrwwaa ale lipa ........a mialo byc tak fajnie autografy wywiady....... heheheheeh kurcze troche ten svejk mi nie pasuje bo tam jest lipa jak nic ale sie zjawie no i do zobaczenia w monster garage o 10 :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...