Skocz do zawartości

Zakończeniowa imprezka udana w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Kiler skontaktuj sie ze mna w sprawie komory i aparatu, jakims dziwnym cudem jest to u mnie

moj nr: 601710257

 

Właśnie wróciłem i czytam .No to super bo ja się już z nim pożegnałem (myślałem że został i obsługa pubu zabrała za "koszty moralne" :) )

Kurcze ale była mega impreza :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKT !!! było pechowo na maxa...w ogole ten tydzień poprzedni zaliczam do najgorszych w zyciu jesli chodzi o wypadki i w ogole tez... :crossy: .ale cóż zycie! TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA NASZYCH PRZYJACIÓŁ :icon_eek: W KONCU SA NIEZNISZCZALNI I DADZĄ RADĘ :bigrazz: JA W TO WIERZE NA MAXA.

 

JESLI CHODZI O LONGA TO BYŁA TO W KONCU IMPREZA NIEZNISZCZALNYCH ALE CZY JA MOWIŁEM ZE PUB JEST "NIEZNISZCZALNY" :) :flesje: :buttrock:

 

POZDRO DLA WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam troche fotek (jeszcze raz dzięki Finko) ale nie wiem czy to wrzucać do netu bo część NIEOBECNYCH

żon/dziewczyn :buttrock: które czytają to forum może źle zareagować na niektóre zdjęcia :biggrin: :biggrin: :icon_mrgreen:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga - w zwiąku z tym, że mam bude w ten weekend i nocuje z piątku na sobote w poznaniu podkładam pomysł o zrobieniu poprawin ! niestety z soboty na niedzielę już chyba nie będę w Pozku ! więc wypowiadać się... komu pasuje jutro, komu nie, a kto się pisze na 2 impry pod rząd :biggrin: ???

 

ja myślę o longu jutro o 20-21 ale tym razem na dole chyba - się pogra w lotki i bilarda trochę dla rozrywki...

 

tak czy siak się jutro nawale, więc kto dołącza do mnie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem za jutro tzn juz dzis sie nawalimy, tylko proponuje jakis logkal z parkiecikiem moze co ??? jakies dupencje i wogole

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...